Gość: Zaniepokojony
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.02.05, 19:08
Witam, nie wiem gdzie mogę napisać o swoim problemie. Od jakiegoś tygodnia
mam problemy z oddaniem stolca. MOże to zabrzmi śmieszne ale dla mnie takie
nie jest. Jem normalnie, ograniczam czekoladę. NIe palę. NO nie wiem. Czy
ktoś zna jakąś metodę aby domowym sposobem ulżyć sobie w jakiś sposób? Brzuch
mnie boli, jestem nadymany. Zjadłem dzisiaj pół kilo ogórków i popiłem
kefirem, dwie tabletki z apteki na te sprawy i .... nic. Dalej nic. Bardzo
proszę o pomoc. Czy to prawda że może pomóc czopek z mydła? Coś takiego
ostatnio słyszałem.