IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 19:08
Witam, nie wiem gdzie mogę napisać o swoim problemie. Od jakiegoś tygodnia
mam problemy z oddaniem stolca. MOże to zabrzmi śmieszne ale dla mnie takie
nie jest. Jem normalnie, ograniczam czekoladę. NIe palę. NO nie wiem. Czy
ktoś zna jakąś metodę aby domowym sposobem ulżyć sobie w jakiś sposób? Brzuch
mnie boli, jestem nadymany. Zjadłem dzisiaj pół kilo ogórków i popiłem
kefirem, dwie tabletki z apteki na te sprawy i .... nic. Dalej nic. Bardzo
proszę o pomoc. Czy to prawda że może pomóc czopek z mydła? Coś takiego
ostatnio słyszałem.
Obserwuj wątek
    • Gość: kaja Re: Problemy IP: *.icpnet.pl 24.02.05, 19:15
      Mnie zawsze pomagały śliwki suszone.
      Jeżeli nie pomagają srodki przeczyszczające to do lekarza. Sprawa może być
      poważniejsza. Lewatywę odradzam.
    • Gość: ann Re: Problemy IP: *.chello.pl 24.02.05, 19:17
      domowy sposób na te sprawy: zalać na noc wrzątkiem kilka (no z 10) śliwek
      suszonych. rano je zjeść i wypić ten kompocik. a potem może być mala czarna
      kawa. wszystko razem powinno poskutkować. powodzenia
      ps - niektórym własnie papieros pomaga, ale jak nie palisz, to nie pal
    • Gość: bera Re: Problemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 19:33
      No czopki z mydła to raczej przeżytek. W aptece kupisz czopki glicerynowe.
      Próbowałeś pić na noc herbatkę NORMOSANU. Mnie pomaga.
      • Gość: bera Re: Problemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 19:37
        Dodam jeszcze, że w ostateczności to jeszcze jest lewatywa, ale z nią lepiej nie
        za często, żeby nie pogłębić lenistwa twojego jelita.
    • Gość: ann Re: Problemy IP: *.chello.pl 24.02.05, 19:49
      ps - warto spróbować herbaty z kory kruszyny. działa podobno na
      najbardziej "zatwardziałych"
      • luka-6 Re: Problemy 24.02.05, 19:54
        Doraźnie to dobrą grśc suszonych owoców zalej na noc wodą, rano wypij kompocik
        i zjedz owoce na mnie działa. Polecam książke Michała Tombaka, środki
        przeczyszczające na dłuższą mete prowadzą do uzależnienia, mnie wprowadziły w
        bagno. Powodzenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka