agrad0
30.08.05, 23:03
Nie wiecie co mi jest? Ostatnio sie biłem z kolesiem troche oberwałem,
skompromitowałem sie w życiu towarzyskim teraz siedze w domu od dwóch dni. I
NIC MI SIE NIE CHCE MAM PROBLEMY Z ODDYCHANIEM NIE MAM OCHOTY NA NIC I CHCE
MI SIE SPAĆ. Aha i jak sie biłem to dostalem porzadnie w łeb. Co mi jest:(