Dodaj do ulubionych

Coś mi jest

30.08.05, 23:03
Nie wiecie co mi jest? Ostatnio sie biłem z kolesiem troche oberwałem,
skompromitowałem sie w życiu towarzyskim teraz siedze w domu od dwóch dni. I
NIC MI SIE NIE CHCE MAM PROBLEMY Z ODDYCHANIEM NIE MAM OCHOTY NA NIC I CHCE
MI SIE SPAĆ. Aha i jak sie biłem to dostalem porzadnie w łeb. Co mi jest:(
Obserwuj wątek
    • felinecaline Re: Coś mi jest 30.08.05, 23:16
      JESLI sie jeszcze jutro obudzisz to pedz do lekarza. A potem zabierz za jakies
      sensowne zajecie. I przepros towarzystwo. A na przyszly raz problemy
      towarzyskie zalatwiaj dyskusja a nie piescmi.
    • mol333 Re: Coś mi jest 31.08.05, 10:13

      -Wybierz się do lekarza. Może to nic poważnego ale jednak idź. Nie wiem co może
      ci być ale od silnego udeżenia w głowę może zrobić się np. krwiak w głowie,
      może dojść do obrzęku mózgu lub do jego wstrząsu. Naprawdę radzę ci póść do
      lekarza i poprosić o skierowanie na jakieś badania żeby nie doszło do powikłań.
      Głowa to głowa jak coś z nią nie tak to cały jesteś do kitu. Pozdrawiam



      < JUTRO JEST PIERWSZY DZIEŃ Z RESZTY MOJEGO ŻYCIA. CZAS NA ZMIANY! >
    • zaba_pelagia Re: Coś mi jest 31.08.05, 10:37
      chyba faktycznie dostales porzadnie w łeb, bo nie myslisz logicznie
    • irys54 Re: Coś mi jest 31.08.05, 12:23
      Z kazdej sytuacji jest wyjscie. Czasami wystarczy slowo "przepraszam".Co do
      glowy ,to niezle masz w niej namieszane aby wchodzic w jakies bójki.
    • jowitta17 Re: Coś mi jest 31.08.05, 14:52
      zdecydowanie coś ci jest ja radziłabym wizytę u psychologa!
      • bulkazbananem Re: Coś mi jest 31.08.05, 14:56
        a ja u neurologa...sennosc po urazie glowy moze zwiastowac BARDZO POWAŻNE
        kłopoty...z koniecznoscia nabycia dębowej jesionki włącznie!

        BzB
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka