Dodaj do ulubionych

zapalenie odbytu

07.03.06, 13:59
Od miesiąca mam problemy z jelitami.Wcześniej brałem antybiotyk Dalacin C a
jakiś 2 tygodniach zaczęły mi sie biegunki.Brałem nifuroksazyd i wtedy było
lepiej,ale stolec zawierał dużo sluzo.Po leku śluz zrobił sie różowy i
zawierał widoczną krew.Byłem u proktologa i po badaniu perrectum
powiedział,żeby się nie denerwować i że to wygląda na zapalenie
odbytu.Dostałem Sulfasalazin i na razie tylko częściej biegam do toalety.Czy
badanie perrectum jest wiarygodne?
Obserwuj wątek
        • artur737 Re: zapalenie odbytu 08.03.06, 15:50
          To co bierzesz to lek przeciwzapalny. Czyli lekarz stara ci sie troche ulzyc, ale liczy, ze wyzdrowiejesz o wlasnych silach. I tak sie moze stac, potrzebujesz tylko troche cierpliwosci.

Jak chcesz mozesz zajrzec na forum Candida i zastosowac pare metod tam podanych na wypadek gdyby twoim problemem okazaly sie grzyby. Leczenia, ktore bierzesz nie musisz przerywac.
          • eewwaa123 Re: zapalenie odbytu 08.03.06, 16:02
            Jak przeczytalam Twoj post to tak jakbym to ja napisala.Mialam takie same
            objawy,sluz z krwia i biegunki.lekarz tez po badaniu stwierdzil zapalenie
            sluzowki po antybiotyku.To bylo za pierwszym razem,2 lata temu.Przepisal
            Omar,Loperamid i Nit=furoksazyd plus czopki oraz diete.Na tym nie
            koniec,poprawilo sie a za 2 tygodnie byl nawrot.Dostalam Omar,czopki i
            Venotonin.Przeszlo po tym leczeniu,bylam zdrowa do kolejnego antybiotyku.Od
            kilku dni jest to samo tylko ze zmniejszona sila.Podczas antybiotykoterapii
            bralam duze ilosci probiotyku,i tak nie pomoglo.Biore caly czas oslone i chyba
            jest lepiej.W obecnej diecie nie jem cukru i slodyczy,tylko jedzenie gottowane.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka