Dodaj do ulubionych

kod da vinci

15.05.06, 10:44
www.protestuj.pl/ Tez pomysł. Jak kogos obraza ten film to niech go
nie oglada. Lepiej dali by taki protest przeciwko radiu maryja:)
Obserwuj wątek
    • miks88 Re: kod da vinci 15.05.06, 10:46
      pomyliłem fora
      • snajper55 Re: kod da vinci 15.05.06, 13:05
        miks88 napisał:

        > pomyliłem fora

        Czy ja wiem... Ze zdrowiem też ma to związek. Ze zdrowiem psychicznym. ;))

        S.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka