Dodaj do ulubionych

brak węchu

15.10.06, 18:38
Do jakiego lekarza należy się udać i jakie badania wykonać aby znaleźć przyczyne tego stanu. Dodam tylko, że jest to dolegliwosc wrodzona i osoba nią dotknięta czuje czasami, ale tylko bardzo intensywne zapachy (amoniak, mocne perfumy itp), wiec jest chyba szansa ze nitki wechowe nie sa zerwane. Za wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • margolcia_63 Re: brak węchu 25.01.17, 00:21
      Do neurologa i genetyka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka