Gość: zyzyrafa
IP: 62.233.163.*
16.05.07, 14:10
no wlasnie... wiecie ? zawsze jak zjem ananasa to mnie szczypie jezyk, chocbym
nie wiem jak dokladnie go obrala. sprawdzilam, ze nie jestem jedynym
osobnikiem, ktory obserwuje u siebie taki objaw, a wrecz ze jest to zjawisko
masowe. macie jakies pomysly skad to szczypanie ? czy w ananasie sa jakies
skladniki wywolujace taka reakcje czy moze to zupelnie cos innego ?