iwet-78 Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 12.12.07, 10:28 proszę o kontakt - iwet-78@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kortyzol Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 12.12.07, 12:13 Powiem Ci tak to pomaga jak umarłemu kadzidło.Można brać jak się jest jeszcze zdrowym. Odpowiedz Link Zgłoś
iwet-78 Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 12.12.07, 17:19 Kortyzol nie pomoga mi takie"filozoficzne" wywody potrzebuje konkretów a tak nie wiem czy piszez z autopsii czy po polskiemu byle zdołować chemioterapia tez nie pomogła rok wcześniej jesli nie zaszkodziła to co załamać się siąść i płakacLUDZIE???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kortyzol Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 12.12.07, 20:59 Tak stosowałem i zero poprawy.Wiem na pewno,że sprzedawane w sklepach zielarskich,aptekach ,z zielonym drzewkiem o różnych nazwach to jedna wielka lipa ,podobnie jak Noni ,Anry itp.Jeżeli masz problem to może napisz coś więcej na priva,chętnie odpowiem. Odpowiedz Link Zgłoś
scept89 Re: Vilcacora 13.12.07, 14:19 Niewazne czy stosowal. Wazne jest czy to w jakikolwiek sposob badano w klinikach/laboratoriach. Internet pelen jest maniakow 'leczacych' nowotwory a to dieta a to Zapperem czy innym szamanizmem. Rzucisz jakims takim haslem to z lopianow wypelzna dystrybutorzy tychze podajacy sie za pacjentow/ krewnych/naocznych swiadkow raczacy Cie glodnymi historyjkami jak to ich srodek prawie ze zmarlych wskrzesza. Zobacz wiecej na tym watku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37372&w=66340144&a=66412592 Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
artur737 Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 13.12.07, 20:45 Takie prawo leczen naturalnych. Zbadane naukowo minimalnie wiec moze sie zdarzyc, ze komus pomoze, ale czesciej pewnie nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
primum_non Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 13.12.07, 20:45 Ja zażywałem bez potrzeby,chyba trochę działa w rozsądnej cenie.Na objawy ostatnio hitem jest "koński balsam" Odpowiedz Link Zgłoś
iwa87 Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 20.12.07, 18:10 tak ,po operacji stosowalam kuracje vilkacora i innymi zolami ktore otrzymywalam z londynu wraz ze wskazowkami jak stosowac ,ponadto mialam zalecona diete-raz w tygodniu mieso z indyka lub z kurczaka ,zero slodyczy ,zadnych konserw ,wedlin i innych konserwantow dodam ze bralam wtedy chemie ale dzien przed i dzien po chemi mialam przerwe w braniu vilkacory chemie znioslam dobrze ,potem mielam naswietlania ,teraz jestem leczona hormonalnie za trzy miesiace minie 5 lat od operacji i czuje sie dobrze wiem,ze jest wiecej przeciwnikow niz zwolennikow takiej kuracji ,ale ci pierwsi to ludzie zdrowi ktorym sie nigdy swiat nie zawalil no coz kazdy sam o sobie decyduje Odpowiedz Link Zgłoś