Dodaj do ulubionych

czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą?

12.12.07, 10:27
Obserwuj wątek
    • iwet-78 Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 12.12.07, 10:28
      proszę o kontakt - iwet-78@gazeta.pl
      • kortyzol Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 12.12.07, 12:13
        Powiem Ci tak to pomaga jak umarłemu kadzidło.Można brać jak się jest jeszcze
        zdrowym.
        • iwet-78 Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 12.12.07, 17:19
          Kortyzol nie pomoga mi takie"filozoficzne" wywody potrzebuje
          konkretów a tak nie wiem czy piszez z autopsii czy po polskiemu byle
          zdołować chemioterapia tez nie pomogła rok wcześniej jesli nie
          zaszkodziła to co załamać się siąść i płakacLUDZIE???!!!
          • kortyzol Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 12.12.07, 20:59
            Tak stosowałem i zero poprawy.Wiem na pewno,że sprzedawane w sklepach
            zielarskich,aptekach ,z zielonym drzewkiem o różnych nazwach to jedna wielka
            lipa ,podobnie jak Noni ,Anry itp.Jeżeli masz problem to może napisz coś więcej
            na priva,chętnie odpowiem.
          • scept89 Re: Vilcacora 13.12.07, 14:19
            Niewazne czy stosowal. Wazne jest czy to w jakikolwiek sposob badano w
            klinikach/laboratoriach.
            Internet pelen jest maniakow 'leczacych' nowotwory a to dieta a to Zapperem czy
            innym szamanizmem. Rzucisz jakims takim haslem to z lopianow wypelzna
            dystrybutorzy tychze podajacy sie za pacjentow/ krewnych/naocznych swiadkow
            raczacy Cie glodnymi historyjkami jak to ich srodek prawie ze zmarlych wskrzesza.

            Zobacz wiecej na tym watku:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=37372&w=66340144&a=66412592
            Pozdr
        • artur737 Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 13.12.07, 20:45
          Takie prawo leczen naturalnych. Zbadane naukowo minimalnie wiec moze sie
          zdarzyc, ze komus pomoze, ale czesciej pewnie nie pomoze.
    • primum_non Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 13.12.07, 20:45
      Ja zażywałem bez potrzeby,chyba trochę działa w rozsądnej cenie.Na objawy
      ostatnio hitem jest "koński balsam"
    • iwa87 Re: czy ktoś stosował kurację z Vilcacorą? 20.12.07, 18:10
      tak ,po operacji stosowalam kuracje vilkacora i innymi zolami ktore
      otrzymywalam z londynu wraz ze wskazowkami jak stosowac ,ponadto
      mialam zalecona diete-raz w tygodniu mieso z indyka lub z
      kurczaka ,zero slodyczy ,zadnych konserw ,wedlin i innych
      konserwantow dodam ze bralam wtedy chemie ale dzien przed i dzien po
      chemi mialam przerwe w braniu vilkacory
      chemie znioslam dobrze ,potem mielam naswietlania ,teraz jestem
      leczona hormonalnie
      za trzy miesiace minie 5 lat od operacji i czuje sie dobrze
      wiem,ze jest wiecej przeciwnikow niz zwolennikow takiej kuracji ,ale
      ci pierwsi to ludzie zdrowi ktorym sie nigdy swiat nie zawalil
      no coz kazdy sam o sobie decyduje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka