Dodaj do ulubionych

Do Dokiego

IP: utp.:* / 10.10.10.* 13.09.03, 19:47
Czesc Doki,

Jak zapewne pamitasz moja polowka jest w ciazy i dzisiaj okazalo sie ze ma
cukrzyce (1,5 miesiaca temu jej nie miala) - wynik 155, glukoza przy normie
115. W poniedzialek idziemy do lekarza (dzisiaj odebralismy wyniki z
laboratorium) dowedziec sie co dalej niemniej prosze cie o ocene sytuacji.
Czy sa duze szanse ze ta cukrzyca zostanie na zawsze czy tez ma ona jest
zdeterminowana przez ciaze i po urodzeniu ustapi? Jak przbiega leczenie i
jakiego rygoru zywieniowego nalezy przestrzegac?

Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam ARAFAT

P.S W polowie grudnia jest termin porodu i od dwoch tygodni puchna jej nogi
Obserwuj wątek
    • Gość: gajka Re: Do Dokiego IP: *.town-net.pl 14.09.03, 10:51
      Wejdż na to forum i zapytaj tam są wspaniałe dziewczyny które napewno
      odpowiedzą i doradzą.starania.gery.pl/phpBB2/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka