Dodaj do ulubionych

kolonoskopia ?

IP: *.dew.pl / 192.168.2.* 25.09.03, 20:57
badanie jelit ?, a czy ktoś podpowie więcej. czy to
jest bolesne ?
Obserwuj wątek
    • magdalenapilat Re: kolonoskopia ? 25.09.03, 21:47
      Mój narzeczony miał już raz i wybiera się po raz kolejny w przyszłym tygodniu.
      Podobno nie należy to do najprzyjemniejszych badań ale jest do przeżycia. Tak
      więc głowa do góry, trzymam kciuki!!!
      • Gość: zbyś Re: kolonoskopia ? IP: *.town-net.pl 26.09.03, 08:29
        Była już dużo o tym poczytaj
        www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=22&w=7267761

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka