Gość: zeta IP: *.dew.pl / 192.168.2.* 25.09.03, 20:57 badanie jelit ?, a czy ktoś podpowie więcej. czy to jest bolesne ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdalenapilat Re: kolonoskopia ? 25.09.03, 21:47 Mój narzeczony miał już raz i wybiera się po raz kolejny w przyszłym tygodniu. Podobno nie należy to do najprzyjemniejszych badań ale jest do przeżycia. Tak więc głowa do góry, trzymam kciuki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbyś Re: kolonoskopia ? IP: *.town-net.pl 26.09.03, 08:29 Była już dużo o tym poczytaj www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=22&w=7267761 Odpowiedz Link Zgłoś