Dodaj do ulubionych

nerwoból ramienia

IP: *.aster.pl / *.acn.pl 23.10.03, 18:42
Nie wiem czy to się tak nazywa, ale moja mama ma coś takiego: promieniujacy
ból ramienia podobny do rwy kulszowej. Chodzi na zabiegi fizykoterapeutyczne
i na razie nic nie pomaga,w tej chwili jest ciągle na środkach
przeciwbólowych. Czy ktoś miał cos takiego i wyleczył się?
Obserwuj wątek
    • teferi Re: nerwoból ramienia 17.11.03, 17:14
      Mialam takie okropne bole w ramieniu, szyi, a przedtem tez lokiec tenisisty.
      Prawdopodobnie z powodu zlej postawy; mam pochylona do przodu kregoslup w
      odcinku szyjnym. Miesnie ramienia byly skurczone, az twarde (to slowa
      masazysty). Nie chcialam brac zadnych srodkow przeciwbolowych, ze wzgledu na
      uboczne dzialania ( w ogole unikam lekow i wszelkich radykalnych metod).
      Chodzilam cierpliwie na masaze lecznicze (wspanialych masazystow tu mamy -w
      Toronto- duzo Polek)i musialam wykonywac specjalne cwiczenia zalecone przez
      fizjoterapeute. Fizjoterapeuci i masazysci z reguly sa swietnie wyksztalceni
      tutaj i oni duzo wiecej mi pomogli niz lekarz. Ale caly czas powtarzali: miej
      cierpliwosc, cwicz, to moze potrwac nawet wiele miesiecy, ale w koncu minie. I
      tak sie stalo. W tej chwili czasem boli mnie troche szyja z jednej strony, gdy
      pracuje na komputerze. Czasem czuje lekki bol w ramieniu, gdy spie na boku.
      Oczywiscie to moze wrocic. Powinnam od czasu do czasu poddac sie masazowi, zeby
      zapobiec utrwalaniu sie skurczow. Ale to kosztuje... A wiec cierpliwosci. Anka
    • uve Re: nerwoból ramienia 18.11.03, 04:54
      Gość portalu: starlette napisał(a):

> Nie wiem czy to się tak nazywa, ale moja mama ma coś takiego: promieniujacy
      > ból ramienia podobny do rwy kulszowej. Chodzi na zabiegi fizykoterapeutyczne
      > i na razie nic nie pomaga,w tej chwili jest ciągle na środkach
      > przeciwbólowych. Czy ktoś miał cos takiego i wyleczył się?

A czy zostala zbadana dokladnie co za przyczyna, oby to byl tylko nerwobol.
      Ostatnio zetknalem sie z kilkoma przypadkami, w ktorych komus zaczelo dolegac
      cos nieznaczacego, po zbadaniu sie okazalo ze zostalo im niewiele do zycia, a
      wiec roznie to bywa, najlepiej sprawe zbadac jak nalezy.
      • Gość: Ktos Re: nerwoból ramienia IP: *.telia.com 18.11.03, 12:00
        Starlette,
        Zobacz w jakim obuwiu chodzisz,czy jest ono dostatecznie miekkie i
        wygodne.Wiele problemow z bolami ramion ramienia pochodzi od niepowrawnej
        pstawy przyczyna jest zle obuwie.Mialem podobne problemy uzywajac zwykle obuwie
        i ngdy bym na to nie wpadl do momentu jak otrzymalem z pracy obuwie
        robocze,ktore jest zaprojektowane przez ortopedow do wykonywania pracy na
        stojaco.Wyoobraz sobie po paru dniach wszystkie dolegliwosci zniknely z ramion
        zkregoslupa korzonki jak reka odjal.W tych butach poza praca sie nie chodzi
        chialem nabyc podobne ale niema w handlu.Takie obuwie robocze jest kilkakrotnie
        drozsze od normalnych butow.Przez te obuwie polubilem prace.Tez sposob na
        czlowieka.Pzdr.Ktos
        P.S rzecz dzieje sie w Szwecji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka