Dodaj do ulubionych

gingiwektomia

02.03.09, 13:38

Witam
Niestety czeka mnie gingiwektomia tj.chirurgiczne usunięcie
przerośniętych dziąseł. Lekarz wytłumaczył mi jak wygląda zabieg od
strony technicznej, ale ustalając termin w rejestracji Pani
powiedziała,że jest to rozległy zabieg i potrzeba ok. 1,5 godziny i
to mnie trochę przeraziło, czy ktoś miał ten zabieg jakie są
odczucia pacjenta w trakcie i po, jak szybko dochodzi się do siebie,
na co trzeba się przygotować? Proszę napiszcie bo bardzo się
denerwuję.
pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka