Dodaj do ulubionych

Poparzenie

04.08.09, 14:48
Mam oparzenie na nogach II stopnia. Kuzynka posłała mi krem MITOSYL-czy ktoś o
nim słyszał??Proszę o poradę co zrobić żeby nie zostały blizny.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka