Dodaj do ulubionych

trójmiasto-gdzie wózki

21.02.06, 10:28
Chodzi mi o wózki peg perego oraz maclaren,inglesina-gdzie są do kupienia w
trójmieście
Obserwuj wątek
    • mac1107 Re: trójmiasto-gdzie wózki 21.02.06, 12:31
      Maclaren-nie wiem,Inglesiny spory wybor jest w hurtowni Mama i ja a Peg Perego
      ogladalam w takim malym sklepie we Wrzeszczu na rogu ulic Grunwaldzkiej i chyba
      Wyspianskiego,obok sklepu z zegarkami i spozywczego -latwo tam trafic.
    • dorotaifilip Re: trójmiasto-gdzie wózki 21.02.06, 12:55
      Dokładnie tak jak pisała poprzedniczka. Poza tym na stronie
      www.akord.pl ,www.akrd.com.pl ( nie pamiętam, ale chodzi o stronę importera peg
      perego znajdziesz wszystkie sklepy w całym Trójmieście, gdzie są dostępne te
      wózki). Maclareny widziałam w "Akpolu" na ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku (mają
      też sklep w Gdyni). Inglesinę widziałam w "Mama i ja" (ale tym na ul.
      Grunwaldzkiej vis-a-vis Castoramy i Media Marktu) i w "Akpolu". Jeśli myślisz o
      Emmaljungach to w Skarszewach (niedaleko Gdańska) jest sklep fabryczny.
      dorota
      • majatusia Re: trójmiasto-gdzie wózki 03.03.06, 22:18
        Z PegPerego w Trójmiescie jest całkowita klapa. W Akpolu mają jeden model -
        konkretnie Piko, na Miszewskiego 2- wenezia i atantico, i to koniec. No jeszcze
        w Gdyni przy Geanie jest fajny sklep z wózkami - mają baardzo dużo róznych
        wersji róznych firma, ale PegPerego tylko jedne model Atantico. Oczywiście
        każdy z tych sklepw może ci sprowadzić na zamównienie dowolnie wybrany przez
        ciebie wózek , oczywiście jak wpłacisz im zaliczkę i oczywiście licząć sobie za
        tą przysługę 30% prowzji!! Biorąc pod uwagę że to importer ponosi koszty
        przesyłki wózka do sklepu to prawdziwe zdzierstwo! Biorą koło 300 zł ZA NIC!!
        No dobra.. nie za nic.. za telefon do Akordu i podanie co chca aby im przysłali!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka