toja50 17.03.05, 23:18 Ten PiS co nawymysla, dzisiaj uzgodnili na sesji rady i zatwierdzili, ze jedno z rond, czy plac, /z nerwow juz nie pamietam/ bedzie nosilo imie Dudajewa. Czy ktos tam na mozg upadl w tej Wrszawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
naata Re: PiS...........? 18.03.05, 06:47 "Czy ktos tam na mozg upadl w tej Wrszawie?" ------ Pewnie upadł, Wałęsa powiedział, że Kaczor taki nerwowy od zawsze he he he Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: PiS...........? 18.03.05, 09:28 Lechu pięknie dziobnął Kaczora i prezia, pięknie. To odwołanie na jeden dzień powala mnie jeszcze dzisiaj. Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: PiS...........? 18.03.05, 16:35 Taaaaaak, te powiedzonka sa za......te. Za to Go lubie, trafia rowno, kiedys zapraszal jednego Kaczora z zona a drugiego z mezem, odwazne to bylo, ale chyba wie co mowi. Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: PiS...........? 18.03.05, 20:29 Nigdy nie przepadałem za Kaczyńskimi,jakoś źle im z oczu patrzy.Wałęsa,wbrew wykształceniu,jest całkiem dobrym psychologiem,a jego powiedzonka ktoś powiniem kiedyś wydać w formie czytanej,bestseler murowany.:)) Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: PiS...........? 18.03.05, 21:48 Kochani, chcę zwrócić Wam uwage, że Lechu ma co prawda wykształcenie zawodowe elektryczne, ale 25 lat nauki i praktyki w polityce swoje robi, tu juz nie można mówić o braku wykształcenia, wykształcon ci on w pełni, pomijając honorowe tytuły doktorów. NO! ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Kaczyńskie na prezydenta 19.03.05, 20:02 Stało się,próżne ambicje wzięły górę nad rozsądkiem.Zapowiadają IV Rzeczpospolitą. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 09:19 he he .. Kochani, oj! bedzie się działo z tymi kandydatami na preziów i prezydentów, namnożyło sie chętnych. Igrzysk ci u nas pod dostatkiem ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 09:19 kaczorki szybko wystartowały, nawet z kampanią w TV. Jedno w ich przypadku jest dobre, mogą się zastępować, nikt się nie kapnie ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 11:22 Jak nie, ja ich rozrozniam bez klopotu, Jaroslaw jest bardziej rozczochrany, a Lesiu bardziej sapie i wolniej mowi, ale nam sie zolwiasty prezio szykuje, zeby tylko zanim cos powie do konca, nie zapomnial,hehe, no ale ja nie kandyduje :- ))) Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 11:33 ..ja tam nic nie mówię, ale zdziwiła mnie wczesna kampania wyborcza Kaczora.. ma chody w tV? .. nie wyobrażam sobie ;( Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 11:40 Raczej ma kase, ponoc nie chce zadnych pieniedzy, nie do wiary? Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 12:00 oni wszyscy na wybory sa "święci" ino potem afery wychodzą.. widział kto grabie co od siebie grabią? ;]] Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 10:17 Tusk przygadał dzisiaj Kaczorowi,że wydaje kasę podatników, którą PiS dostał po wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 10:26 Jeżeli sondaże "mówią", że procentowo,Kaczor, ma najwięcej głosów, to nie wierzę sondażom. Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 12:40 To wszystko przedbiegi, jeszcze inne oszolomy sie ujawnia, dadza czadu, tylko my nie bedziemy dalej wiedziec co robic. Tusk i tak delikatny jakis. Rokita za ostry i nie ma normalnego lidera:-( Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 12:42 Dziś wyczytałem, że Stan Tymiński ma znowu ochotę na kadydowanie. Jest sponsorowany przez organizację pana Kobylańskiego, tego od Radia Maryja. To by był numer :((( Odpowiedz Link Zgłoś
qba26 Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 20:10 to znów zapowiada się wybór ostatniej szansy, moze tym razem Lepper albo Tymiński? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 21:20 To juz nie przejdzie, to tak niepowazne az smieszne. Ale zrozumiale sa ataki na pana K. Witaj Qba, widze, ze Leper ma Twoj glos jak w banku? Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 22:39 Jak wystartuje cała plejada "gwiazd" do zawodu "prezia" to całkiem nam się pomiesza i może faktycznie wódz L.?? już zanmy go dobrze, no i jeszcze nie rządził, mogłoby być ciekawie inaczej ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 22:47 chetor napisał: > Dziś wyczytałem, że Stan Tymiński ma znowu ochotę na kadydowanie. Jest > sponsorowany przez organizację pana Kobylańskiego, tego od Radia Maryja. > To by był numer :((( To ten Kobylański, co finansuje szkłę i Radio Maryja? Ponoć maja go postawić pod sąd za wydanie rodziny żydowskiej w ręce gestapo.. mówi się o ekstradycji z Urugwaju.. Co to się nie wyprawia.. No i Tymiński skorzystałby z jego poparcia? mnie wydawało się, że Tymiński to biznesmen, coś z komputerami? Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz_st Re: Kaczyńskie na prezydenta 24.03.05, 10:11 hej:) wybory prezydenckie znow sie zapowiadaja bez mojego uczestnictwa; niby demokracja, trzeba glosowac... ale co zrobic, gdy nie ma na kogo?? z polskich 'politykow' szanuje kilka nazwisk, ale to sa bardziej ekonomisci, niz politycy:( na razie chyba bede mial nadzieje, ze 'nasz' przyszly prezydent nic nie popsuje... jedna dobra wiadomosc: znalazla sie partia, na ktora moze warto glosowac; na razie nie znam programu, ale nazwiska (rosati, belka, hausner) dobrze rokuja:D z (bez)partyjnym pozdrowieniem;)) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 24.03.05, 12:06 Dla mnie nowa partia jest nie do przyjęcia. O ile cenie dawną UW, to po zmieszaniu się uciekinierami z sld bardzo straci. Belka(?) - tam gdzie ten człowiek tam ZAWSZE rosną podatki, Hausner też niezły motylek, skaczący z kwiatka na kwiatek. Również z (bez)partyjnym pozdrowieniem :) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 24.03.05, 13:19 I znowu maja zdecydowac nieobecni? To dla mnie nie do przyjecia! Pozdrawiam tez z bezpartyjnym pozdrowieniem! Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz_st Re: Kaczyńskie na prezydenta 24.03.05, 14:53 Toju;) nie do przyjecia dla Ciebie jest to, ze ludzie nie pojda do wyborow? ale jednoczesnie pozdrawiasz bezpartyjnie... ja pozdrawiajac bezpartyjnie mialem na mysli to, ze nie jestem milosnikiem zadnej polskiej partii (jeszcze; moze, mimo obiekcji chetora, bede mial cieplejsze niz neutralne uczucia do pewnej partii, ale MOZE). a jesli nie mam faworyta wsrod partii, to jak moge miec wsrod kandydatow na prezydenta? sa jacys bezpartyjni i nadajacy sie? ostatni chyba bezpartyjny to byl Tyminski (za bardzo nie pamietam, mlody wtedy bylem, znaczy sie mlodszy;))) wyjasnij, prosze, Toju, co jest dla Ciebie nie do przyjecia:) pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 25.03.05, 11:08 Pozdrowilam bezpartyjnie troszke z humorem, wziales to zbyt doslownie, nie jestem w zadnej partii ani stronnictwie, kiedys stalam murem za UW, dzisiaj juz nie, duzo by mowic, ale to sie przewija w naszym pisaniu na forum. Kibicowalam PO, teraz mam metlik. Jednak nie wziac udzialu w wyborach sobie nie wyobrazam. Teraz kiedy mnie nikt nie zmusza i mam mozliwosc zrobic co chce? Nie cierpie jak nieobecni decyduja za mnie. Pewnie juz tak mamy, ze musimy wybierac mniejsze zlo, ale jeszcze mam nadzieje. Poczekajmy wiec jak sie pokaza wszyscy kandydaci. Pozdrawiam neutralnie, /chwilowo oczywiscie/. Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 25.03.05, 11:27 Przed kolejnymi wyborami coraz częściej mówię sobie, że nie pójdę. I co, idę jednak?! Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 25.03.05, 11:34 To tak jak ja, ale i tak ide, mam wewnetrzna potrzebe, moze to pozostalosc.? Mlodzi juz inaczej na to patrza, nie maja tego garba wspomieniowego. Pozdrawiam niepolitycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 26.03.05, 10:27 też się odgrażam, że nie pójdę, ale potem lecę... się "odgrażać" ;-) niewesoło to widzę... ;( Odpowiedz Link Zgłoś