Dodaj do ulubionych

PiS...........?

17.03.05, 23:18
Ten PiS co nawymysla, dzisiaj uzgodnili na sesji rady i zatwierdzili, ze
jedno z rond, czy plac, /z nerwow juz nie pamietam/ bedzie nosilo imie
Dudajewa. Czy ktos tam na mozg upadl w tej Wrszawie?
Obserwuj wątek
    • naata Re: PiS...........? 18.03.05, 06:47
      "Czy ktos tam na mozg upadl w tej Wrszawie?"
      ------

      Pewnie upadł, Wałęsa powiedział, że Kaczor taki nerwowy od zawsze he he he



      • chetor Re: PiS...........? 18.03.05, 09:28
        Lechu pięknie dziobnął Kaczora i prezia, pięknie. To odwołanie na jeden dzień
        powala mnie jeszcze dzisiaj.
        • toja50 Re: PiS...........? 18.03.05, 16:35
          Taaaaaak, te powiedzonka sa za......te. Za to Go lubie, trafia rowno, kiedys
          zapraszal jednego Kaczora z zona a drugiego z mezem, odwazne to bylo, ale chyba
          wie co mowi.
          • parkowy Re: PiS...........? 18.03.05, 20:29
            Nigdy nie przepadałem za Kaczyńskimi,jakoś źle im z oczu patrzy.Wałęsa,wbrew wykształceniu,jest całkiem dobrym psychologiem,a jego powiedzonka ktoś powiniem kiedyś wydać w formie czytanej,bestseler murowany.:))
            • naata Re: PiS...........? 18.03.05, 21:48
              Kochani, chcę zwrócić Wam uwage, że Lechu ma co prawda wykształcenie zawodowe
              elektryczne, ale 25 lat nauki i praktyki w polityce swoje robi, tu juz nie
              można mówić o braku wykształcenia, wykształcon ci on w pełni, pomijając
              honorowe tytuły doktorów. NO! ;))
              • parkowy Kaczyńskie na prezydenta 19.03.05, 20:02
                Stało się,próżne ambicje wzięły górę nad rozsądkiem.Zapowiadają IV Rzeczpospolitą.
                • naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 09:19
                  he he .. Kochani, oj! bedzie się działo z tymi kandydatami na preziów i
                  prezydentów, namnożyło sie chętnych. Igrzysk ci u nas pod dostatkiem ;))
                • chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 09:19
                  kaczorki szybko wystartowały, nawet z kampanią w TV. Jedno w ich przypadku jest
                  dobre, mogą się zastępować, nikt się nie kapnie ;-))
                  • toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 11:22
                    Jak nie, ja ich rozrozniam bez klopotu, Jaroslaw jest bardziej rozczochrany, a
                    Lesiu bardziej sapie i wolniej mowi, ale nam sie zolwiasty prezio szykuje, zeby
                    tylko zanim cos powie do konca, nie zapomnial,hehe, no ale ja nie kandyduje :-
                    )))
                    • naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 11:33
                      ..ja tam nic nie mówię, ale zdziwiła mnie wczesna kampania wyborcza Kaczora..
                      ma chody w tV? .. nie wyobrażam sobie ;(
                      • toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 11:40
                        Raczej ma kase, ponoc nie chce zadnych pieniedzy, nie do wiary?
                        • naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 21.03.05, 12:00
                          oni wszyscy na wybory sa "święci" ino potem afery wychodzą.. widział kto grabie
                          co od siebie grabią? ;]]
                          • chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 10:17
                            Tusk przygadał dzisiaj Kaczorowi,że wydaje kasę podatników, którą PiS dostał po
                            wyborach.
                            • naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 10:26
                              Jeżeli sondaże "mówią", że procentowo,Kaczor, ma najwięcej głosów, to nie
                              wierzę sondażom.
                              • toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 12:40
                                To wszystko przedbiegi, jeszcze inne oszolomy sie ujawnia, dadza czadu, tylko
                                my nie bedziemy dalej wiedziec co robic. Tusk i tak delikatny jakis. Rokita za
                                ostry i nie ma normalnego lidera:-(
                                • chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 12:42
                                  Dziś wyczytałem, że Stan Tymiński ma znowu ochotę na kadydowanie. Jest
                                  sponsorowany przez organizację pana Kobylańskiego, tego od Radia Maryja.
                                  To by był numer :(((
                                  • qba26 Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 20:10
                                    to znów zapowiada się wybór ostatniej szansy, moze tym razem Lepper albo
                                    Tymiński? :-)
                                    • toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 21:20
                                      To juz nie przejdzie, to tak niepowazne az smieszne. Ale zrozumiale sa ataki na
                                      pana K. Witaj Qba, widze, ze Leper ma Twoj glos jak w banku?
                                      • naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 22:39
                                        Jak wystartuje cała plejada "gwiazd" do zawodu "prezia" to całkiem nam się
                                        pomiesza i może faktycznie wódz L.?? już zanmy go dobrze, no i jeszcze nie
                                        rządził, mogłoby być ciekawie inaczej ;DDD
                                  • naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 23.03.05, 22:47
                                    chetor napisał:

                                    > Dziś wyczytałem, że Stan Tymiński ma znowu ochotę na kadydowanie. Jest
                                    > sponsorowany przez organizację pana Kobylańskiego, tego od Radia Maryja.
                                    > To by był numer :(((

                                    To ten Kobylański, co finansuje szkłę i Radio Maryja? Ponoć maja go postawić
                                    pod sąd za wydanie rodziny żydowskiej w ręce gestapo.. mówi się o ekstradycji z
                                    Urugwaju.. Co to się nie wyprawia.. No i Tymiński skorzystałby z jego poparcia?
                                    mnie wydawało się, że Tymiński to biznesmen, coś z komputerami?
                                • tomasz_st Re: Kaczyńskie na prezydenta 24.03.05, 10:11
                                  hej:)
                                  wybory prezydenckie znow sie zapowiadaja bez mojego uczestnictwa; niby
                                  demokracja, trzeba glosowac... ale co zrobic, gdy nie ma na kogo?? z
                                  polskich 'politykow' szanuje kilka nazwisk, ale to sa bardziej ekonomisci, niz
                                  politycy:( na razie chyba bede mial nadzieje, ze 'nasz' przyszly prezydent nic
                                  nie popsuje...
                                  jedna dobra wiadomosc: znalazla sie partia, na ktora moze warto glosowac; na
                                  razie nie znam programu, ale nazwiska (rosati, belka, hausner) dobrze rokuja:D
                                  z (bez)partyjnym pozdrowieniem;))
                                  • chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 24.03.05, 12:06
                                    Dla mnie nowa partia jest nie do przyjęcia. O ile cenie dawną UW, to po
                                    zmieszaniu się uciekinierami z sld bardzo straci. Belka(?) - tam gdzie ten
                                    człowiek tam ZAWSZE rosną podatki, Hausner też niezły motylek, skaczący z
                                    kwiatka na kwiatek.
                                    Również z (bez)partyjnym pozdrowieniem :)
                                    • toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 24.03.05, 13:19
                                      I znowu maja zdecydowac nieobecni? To dla mnie nie do przyjecia! Pozdrawiam tez
                                      z bezpartyjnym pozdrowieniem!
                                      • tomasz_st Re: Kaczyńskie na prezydenta 24.03.05, 14:53
                                        Toju;)
                                        nie do przyjecia dla Ciebie jest to, ze ludzie nie pojda do wyborow? ale
                                        jednoczesnie pozdrawiasz bezpartyjnie... ja pozdrawiajac bezpartyjnie mialem na
                                        mysli to, ze nie jestem milosnikiem zadnej polskiej partii (jeszcze; moze, mimo
                                        obiekcji chetora, bede mial cieplejsze niz neutralne uczucia do pewnej partii,
                                        ale MOZE). a jesli nie mam faworyta wsrod partii, to jak moge miec wsrod
                                        kandydatow na prezydenta? sa jacys bezpartyjni i nadajacy sie? ostatni chyba
                                        bezpartyjny to byl Tyminski (za bardzo nie pamietam, mlody wtedy bylem, znaczy
                                        sie mlodszy;)))
                                        wyjasnij, prosze, Toju, co jest dla Ciebie nie do przyjecia:)
                                        pozdrawiam:)
                                        • toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 25.03.05, 11:08
                                          Pozdrowilam bezpartyjnie troszke z humorem, wziales to zbyt doslownie, nie
                                          jestem w zadnej partii ani stronnictwie, kiedys stalam murem za UW, dzisiaj juz
                                          nie, duzo by mowic, ale to sie przewija w naszym pisaniu na forum. Kibicowalam
                                          PO, teraz mam metlik. Jednak nie wziac udzialu w wyborach sobie nie wyobrazam.
                                          Teraz kiedy mnie nikt nie zmusza i mam mozliwosc zrobic co chce? Nie cierpie
                                          jak nieobecni decyduja za mnie. Pewnie juz tak mamy, ze musimy wybierac
                                          mniejsze zlo, ale jeszcze mam nadzieje. Poczekajmy wiec jak sie pokaza wszyscy
                                          kandydaci. Pozdrawiam neutralnie, /chwilowo oczywiscie/.
                                          • chetor Re: Kaczyńskie na prezydenta 25.03.05, 11:27
                                            Przed kolejnymi wyborami coraz częściej mówię sobie, że nie pójdę. I co, idę
                                            jednak?!
                                            • toja50 Re: Kaczyńskie na prezydenta 25.03.05, 11:34
                                              To tak jak ja, ale i tak ide, mam wewnetrzna potrzebe, moze to pozostalosc.?
                                              Mlodzi juz inaczej na to patrza, nie maja tego garba wspomieniowego. Pozdrawiam
                                              niepolitycznie.
                                              • naata Re: Kaczyńskie na prezydenta 26.03.05, 10:27
                                                też się odgrażam, że nie pójdę, ale potem lecę... się "odgrażać" ;-)
                                                niewesoło to widzę... ;(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka