parkowy 22.12.03, 19:47 Media podniecają się wizytą prezydenta Kwaśniewskiego w Iraku,.Zadaję sobie pytanie,dlaczego tak późno?Być może po wizycie prezydentów Buscha i Aznara inaczej nie wypadało? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
toja50 Re: Wizyta robocza? 22.12.03, 21:13 Mysle, ze chcial koniecznie w wigilie, ale potem sie kapnal, ze chlapnal i jak zwykle zaczeli krecic, ze na pewno, ale nie wiadomo kiedy, a wiadomo bylo, ze trzeba zmylic, wiec tak wyszlo, nie widze tu niczego zlego, oprocz tego sprzatania oczywiscie. Trzy godziny i po robocie i swoj obowiazek wypelnil. Odpowiedz Link Zgłoś