Dodaj do ulubionych

Wizyta robocza?

22.12.03, 19:47
Media podniecają się wizytą prezydenta Kwaśniewskiego w Iraku,.Zadaję sobie pytanie,dlaczego tak późno?Być może po wizycie prezydentów Buscha i Aznara inaczej nie wypadało?
Obserwuj wątek
    • toja50 Re: Wizyta robocza? 22.12.03, 21:13
      Mysle, ze chcial koniecznie w wigilie, ale potem sie kapnal, ze chlapnal i jak
      zwykle zaczeli krecic, ze na pewno, ale nie wiadomo kiedy, a wiadomo bylo, ze
      trzeba zmylic, wiec tak wyszlo, nie widze tu niczego zlego, oprocz tego
      sprzatania oczywiscie. Trzy godziny i po robocie i swoj obowiazek wypelnil.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka