sloggi 25.02.02, 08:44 W tym tygodniu kończy się emisja pierwszej części mojego ulubionego serialu. Chyba popełnię hara-kiri-skłodowską :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kornikz Re: Absolutely Fabiolous IP: *.poz-wok.leased-e.ids.pl 25.02.02, 09:04 trzymaj sie dzielnie, jesteśmy z Tobą:)) apropos wczoraj odwiedziłem giełde na balickiej, co jest zabawnego, a no to że całośc ochrania policja a na giełdzie obraca sie wyłącznie towarem niewiadomego pochodzenia, piratami i wszystkim tym co nie ma nic współnego z legalnościa. ot taki paradoksik:)) Odpowiedz Link Zgłoś
irzyk Re: Absolutely Fabiolous 25.02.02, 11:21 Patsy kochanie łączę się z Tobą w żałobie i zakładam czarną woalkę i czarne podwiązki ;-( Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Absolutely Fabiolous 25.02.02, 12:14 Droga Edino, powiedz cos swojej asystentce Przygłup, żeby przestała malować się komórką i odsłuchiwać szminkę, bo ma całe uszy czerwone. Kiedy ja mam mieć tą mammografię i co to wogole jest ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sawa55 Re: Absolutely Fabiolous IP: 213.17.165.* 25.02.02, 13:20 sloggi napisał(a): > Kiedy ja mam mieć tą mammografię i co to wogole jest ? Ja nie wiem kiedy będeą Ci badali piersi, ale powodzenia. Chyba nic nie znajdą, jak się sam badasz... Wiesz raz w miesiącu musisz to robić... ;o) Pred lustrem, unieś ręce do góry-czy nie widzisz zmian w kształcie swoich piersi i kolorze skóry? Czy skóra nie marszczy się i ciągnie? To samo skontroluj opierając dłonie mocno na biodrach. Sciśnij brodawkę. Zobacz, czy nie wydziela się z niej płyn. Wersja pod prysznic: Lewą rękę połóż z tyłu głowy, prawą na lewej piersi. Lekko naciskając trzema środkowymi palcami, zataczaj drobne kółeczka wzdłuz piersi, z góry na dół i z powrotem. To samo zrób z prawą piersią. Sprawdx czy nie czujesz stwardnień lub guzka... Powodzenia, a TV nie oglądam, więc nie jest mi źle z tego powodu, że skończył się jakiś serial... Pozdrawiam ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Absolutely Fabiolous 25.02.02, 13:38 Ale cyce badasz na bieżąco, więc rak sutka Ci nie grozi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sawa55 Re: Absolutely Fabiolous IP: 213.17.165.* 25.02.02, 13:41 sloggi napisał(a): > Ale cyce badasz na bieżąco, więc rak sutka Ci nie grozi. Na 100% mi nie grozi ;o) Zawsze to robie sam lub ktoś kto się napatoczy ;o) Mam świetną ulotkę gdzie jest jeszcze opisane jak to się robi leżąc wygodnie w łóżeczku pod ciepłą kołderką. Polecam rewelacja... ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Absolutely Fabiolous 25.02.02, 14:29 Operację raka suta robi się z miejscowym zaMROZIeniem, więc uważaj ! Lepsza profilaktyka. No i ten masaż pod kołdrą - brzmi przekonująco - tylko w tą częstotliwość miesięczną niezbyt wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
irzyk Re: Absolutely Fabiolous 25.02.02, 14:49 Ale do jej wielkich CYCÓW nie wystarczy zaMROZIenie. Tam potrzeba całą armię ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
irzyk Re: Absolutely Fabiolous 25.02.02, 13:21 Mammografia droga Patsy jest po to aby pan doktor mógł sprawdzić czy nikt ostatnio nie pogryzł Ci ich za mocno i czy z tego powodu nie masz jakiś guzów. PAMIĘTAJ może się to przeobrazić w raka, a w Twoim niemłodym wieku może Cię to kochana szybko wykończyć I co ja bym wtedy bez Ciebie zrobiła Twoja najdroższa EDINA Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Absolutely Fabiolous 25.02.02, 13:39 I powiedz swojej matce, że jak jeszcze raz skrytykuje stworzony przeze mnie imidż Twojej kuchni, to oddam ją do domu starców, żeby ją żywili karmą dla psów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sawa55 Re: Absolutely Fabiolous IP: 213.17.165.* 25.02.02, 13:43 sloggi napisał(a): > I powiedz swojej matce, że jak jeszcze raz skrytykuje stworzony przeze mnie > imidż Twojej kuchni, to oddam ją do domu starców, żeby ją żywili karmą dla psów > . Ale chyba będą jej śpiewali przez cały dzień, więc wszystko OK. ;o) W kolorze czerwonym wymyśliłaś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kornikze Re: Absolutely Fabiolous IP: *.poz-wok.leased-e.ids.pl 25.02.02, 14:21 jestem pełen podziwu że wszyscy jesteście zafascynowani tym tasiemcem :) mnie jednak nurtuje pytanie: jaka jest prędkośc jaskółki z obciązenie. a jak mniecoś zirytuje to zawsze moge powiedzieć NI :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sawa55 Re: Absolutely Fabiolous IP: 213.17.165.* 25.02.02, 15:27 NI??? na??? jaskółka? jaka jaskółka? ;o) Zasypało i zaMROZIło całą ziemię... ;o) Ale jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy... ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: Absolutely Fabiolous 26.02.02, 13:40 Dzis ostatni odcinek - chyba upadnę nisko z rozpaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
irzyk Re: Absolutely Fabiolous 27.02.02, 10:37 Patsy kochanie, potwierdz proszę wizyte w celu poprawy koka Twoja Edina Odpowiedz Link Zgłoś
patsy_kensit Re: Absolutely Fabiolous 27.02.02, 12:32 Naturalnie Sreberko, że potwierdzę. Odpowiedz Link Zgłoś
edina_monsoon Re: Absolutely Fabiolous 27.02.02, 14:25 patsy_kensit napisał(a): > Naturalnie Sreberko, że potwierdzę. Myszko co z naszym upiększeniem??? Niecierpliwię się i czekam na odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś