Dodaj do ulubionych

Modlitwa Wołu.

08.01.14, 00:00
Dobry Boże, daj mi trochę czasu!
Ludzie wiecznie gdzieś pędzą!
Spraw, by zrozumieli,
że ja nie mogę się spieszyć.
Nie mam czasu by jeść,
nie mam czasu by wlec się przed siebie,
nie mam czasu by spać,
nie mam czasu by myśleć.
Daj mi trochę czasu!

Amen.
Obserwuj wątek
    • lomianki_rozum Re: Modlitwa Wołu. 08.01.14, 00:39
      Cieszę się, że jesteś ze swoimi wierszami na tym forum. Dzięki nim można tu zaglądać także dla przyjemności. Piszemy w innych konwencjach, choć nie koniecznie o innych rzeczach. Twoja refleksyjność jest na dużo ogólniejszym poziomie.
      Dlaczego odnoszę się do konkretnych sytuacji politycznych? Trochę o tym jest dzisiejszy wpis. Jeśli ktoś nawołuje do zaprzestania kłótni i krytykuje wszystkich równo, może oznaczać, że popiera kłamstwo.
      Ale oczywiście nie wszyscy muszą robić wszystko.
      Byłbym wdzięczny, gdybyś zajrzał na:
      forum.gazeta.pl/forum/f,248359,Lomianki_Rozum.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka