randolff
20.03.05, 22:03
Byłem dziś na spacerze nad Wisłą. Tyle się ostatnio słyszy o zagrożeniach powidziowych, że
postanowiłem zerknąć jak jest u nas. Na razie wody jest tylko nieco więcej niż zwykle. Do górnej
krawedzi koryta ze 2-2,5 m - przynajmniej w moim miejscu. Zobaczymy jak będzie za tydzień.
A przy okazji przyniosłem bazie do domu.