ijo1 29.09.05, 15:49 Czy ktoś z was wysyłał listy w budynku nowej poczty? Jak wrażenia? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sloggi Re: Nowa poczta 29.09.05, 22:40 randolff napisał: > A gdzie jest nowa poczta? I co ze starą. Czy ktoś jeszcze pamięta, ze kiedyś Łomianki miały kod 05-150, Dziekanów Leśny 05-151, bo w szpitalu była poczta. Odpowiedz Link Zgłoś
kmsanczia Re: Nowa poczta 29.09.05, 23:21 Ja pamiętam 05-150. :) Ktoś z dalszej rodziny jeszcze długo po zmianie pisał do nas ten kod i dochodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
esscort Re: Nowa poczta 30.09.05, 08:19 sloggi napisał: > randolff napisał: > > > A gdzie jest nowa poczta? > > I co ze starą. Stara zostaje, a nowa (druga) poczta jest w Dąbrowie przy ul. Kwiatowej. Nie jest jednak "pełnosprawna", bo np. po odbiór listów poleconych mieszkańcy Dabrowy i tak muszą sie zameldowac w starej poczcie. > Odpowiedz Link Zgłoś