Dodaj do ulubionych

Nowa poczta

29.09.05, 15:49
Czy ktoś z was wysyłał listy w budynku nowej poczty? Jak wrażenia? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • randolff Re: Nowa poczta 29.09.05, 17:20
      A gdzie jest nowa poczta?
      • sloggi Re: Nowa poczta 29.09.05, 22:40
        randolff napisał:

        > A gdzie jest nowa poczta?

        I co ze starą.

        Czy ktoś jeszcze pamięta, ze kiedyś Łomianki miały kod 05-150, Dziekanów Leśny
        05-151, bo w szpitalu była poczta.
        • kmsanczia Re: Nowa poczta 29.09.05, 23:21
          Ja pamiętam 05-150. :) Ktoś z dalszej rodziny jeszcze długo po zmianie pisał do
          nas ten kod i dochodziło.
        • esscort Re: Nowa poczta 30.09.05, 08:19
          sloggi napisał:

          > randolff napisał:
          >
          > > A gdzie jest nowa poczta?
          >
          > I co ze starą.

          Stara zostaje, a nowa (druga) poczta jest w Dąbrowie przy ul. Kwiatowej. Nie
          jest jednak "pełnosprawna", bo np. po odbiór listów poleconych mieszkańcy
          Dabrowy i tak muszą sie zameldowac w starej poczcie.
          >
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka