krzysiom1 04.02.06, 19:07 Przejechałem się dzisiaj Szczytową, Szymanowskiego i Chopina. Tragedia! Mieszkańcy co najmniej raz w miesiącu pikietę pod UG powinni urządzać.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
barb4 Re: Ulice na Osiedlu Chopina 04.02.06, 20:08 Nie sądzę, żeby takie akcje coś pomogły... Większość ludzi pracuje i nie ma czasu. Jeśli ktoś uszkodzi samochód to pogada niecenzuralnie, samochód odstawi do warsztatu, a za naprawę nie wieźmie rachunku, żeby było taniej. Więc Gmina nie martwi się o odszkodowania (do tego by pewnie trzeba było mieć ekspertyzę, za któą również trzeba zapłacić). Jeżdzę codziennie, bo muszę (mieszkam tam). W samochodzie musieliśmy wymienić amortyzatory, dwa razy po przejechaniu zeszło mi powietrze z koła - dziury nie było. Sąsiad rozwalił osłonę silnika, drugi wcześniej trafił chyba belką o studzienkę - samochodu już nie naprawiał - nie opłacało się... W planowanych wydatkach na ten rok Gmina przeznaczyła 100.000,00 na drogę - odcinek Wiejskiej i Szymanowskiego od Rolniczej do Chopina. Zastanawia mnie co zamierzają zrobić za te pieniądze, ponieważ dużo więcej chcą wydać na kawałek chodnika.. Odpowiedz Link Zgłoś
roch33 Re: Ulice na Osiedlu Chopina 05.02.06, 09:41 W dodatku robia to jako dwie ulice: Wiejską i Szymanowskiego. Ciekawym jak rozwiążą skrzyżowanie z Rolniczą, gdzie strach wyjeżdżać rankiem. Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Ulice na Osiedlu Chopina 05.02.06, 15:48 Szczytową podrówanali bo interweniowałem, kiedyś była jak odcinek Wiejskiej od Rolniczej do Szczytwoej, teraz to nawet jest ok. Co do planów. No i co z tego że zaplanowali, w zeszłym roku zaplanowali zrobienie oświetlenia na Chopina i Sokół stwierdził, że nie zdążyli. To jest śmieszne, mają w końcu coś w planach,piniądze i nie robią:( mam nadzieję, że chociaż Szymanowskiego zrobią w końcu to rok wyborczy. Za to planują nam trasę szybkiego ruchu na Kościelnej Drodze (niewiem chyba chcą odwrócić uwagę od bieżących spraw). Planowane tez było oświetlenie na innych ulicach, byliśmy nawet na spotkaniu za Sternickim w terenie, niestety z nimi nie ma co rozmawiać, bo ich bardziej interesuje, że taka Szczytowa jest za wąska i trzeba byłoby ją poszerzyć niz oświetlenie czy asfalt zrobić. Już cos brząkali o przesuwaniu płotów, ale na razie chyba się ludzi wystraszyli! Odpowiedz Link Zgłoś
barb4 Re: Ulice na Osiedlu Chopina 07.02.06, 20:55 Ostatnio jeżdżę Szymanowskiego i Szczytową, ponieważ na Wiejskiej (oczywiście pomiędzy Szczytową a Rolniczą) można doznać wstrząsu mózgu jadąc około 5 km/h... Sołtys twierdzi, że na razie nic nie można zrobić - trzeba czekać na odwilż... :((( Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiom1 Re: Ulice na Osiedlu Chopina 07.02.06, 20:59 Jak będzie odwilż to nikt tamtędy nie przejedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
barb4 Re: Ulice na Osiedlu Chopina 07.02.06, 21:04 krzysiom1 napisał: > Jak będzie odwilż to nikt tamtędy nie przejedzie... ...trzeba będzie się "teleportować"... Odpowiedz Link Zgłoś
kmsanczia Re: Ulice na Osiedlu Chopina 07.02.06, 21:51 Fakt, jechałam tamtędy ostatnio, jak ktos lubi sobie przygrywać zębami to bardzo polecam. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
papirus22 Re: Ulice na Osiedlu Chopina 08.02.06, 08:35 teraz wszyscy jeżdzą Szczytową, ja też. Odpowiedz Link Zgłoś
kmsanczia Re: Ulice na Osiedlu Chopina 08.02.06, 09:14 Jak tak wszyscy pojeżdżą Szczytową to zaraz będzie wyglądała tak samo. Ale przynajmniej mozna ładne wille pooglądać... ;) Odpowiedz Link Zgłoś