eldritch68 01.07.09, 09:26 mam na sprzedaż miesięczny na 1 strefę w Łomiankach normalny. Kupiłem, a okazało się że nie będzie mi potrzebny :/ cena 50 zł Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eldritch68 Re: miesięczny 1 strefa 01.07.09, 14:45 oczywiście bez danych osobowych Odpowiedz Link Zgłoś
fadac Re: miesięczny 1 strefa 01.07.09, 17:24 Wezmę, ale tylko za 86% nominalnej wartości: 50 [minus]- (50*0,86)= 43 PLN W końcu to towar z "drugiej ręki". :)))) Każdy dzień lipca obniża jednocześnie wartość tej kartki papieru o: 50/31= 1,61 zł Czyli dzisiaj w dniu 1.07.2009 kupię Twój bilet za: 50 - (50*0,86)= 43 zł i dalej 43 - (43/31) = 41,61 zł Jutro zaś, za kwotę 43-(43/31*2) = 40,23 zł itd, itd aż do 31.07.2009 gdy będziesz mógł oddać mi Twój bilet za darmo :) a ja ... wbiję go na gwozdek we wiadomym miejscu. :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
eldritch68 Re: miesięczny 1 strefa 02.07.09, 00:17 nominalna wartość biletu to 74 zł trak więc jak chcesz wziąć to 74 - 86% = 63,23 Odpowiedz Link Zgłoś