Dodaj do ulubionych

miesięczny 1 strefa

01.07.09, 09:26
mam na sprzedaż miesięczny na 1 strefę w Łomiankach normalny. Kupiłem, a
okazało się że nie będzie mi potrzebny :/ cena 50 zł
Obserwuj wątek
    • eldritch68 Re: miesięczny 1 strefa 01.07.09, 14:45
      oczywiście bez danych osobowych
    • fadac Re: miesięczny 1 strefa 01.07.09, 17:24
      Wezmę, ale tylko za 86% nominalnej wartości:
      50 [minus]- (50*0,86)= 43 PLN

      W końcu to towar z "drugiej ręki". :))))

      Każdy dzień lipca obniża jednocześnie wartość tej kartki papieru o:
      50/31= 1,61 zł

      Czyli dzisiaj w dniu 1.07.2009 kupię Twój bilet za:
      50 - (50*0,86)= 43 zł
      i dalej
      43 - (43/31) = 41,61 zł
      Jutro zaś, za kwotę 43-(43/31*2) = 40,23 zł

      itd, itd aż do 31.07.2009 gdy będziesz mógł oddać mi Twój bilet za darmo :) a ja ... wbiję go na gwozdek we wiadomym miejscu. :))))


      • eldritch68 Re: miesięczny 1 strefa 02.07.09, 00:17
        nominalna wartość biletu to 74 zł trak więc jak chcesz wziąć to 74 - 86% = 63,23

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka