Dodaj do ulubionych

PRZENIESIONE Z MIASTA NA FORUM

23.12.10, 23:06
Alif -pietaszku Szkoda ze twoja ZGB nie kopla was w dupe ja wygrala wybory ,tylko zlecieliscie sie do niej jak muchy do gnoju az do dzis smierdzi Pompowala was obsadzajac stanowiska gdzie sie da , a nawet wysylajac za nasze pieniadze na wycieczki rowerowe do Hiszpani . A teraz zal wam dupe sciska ze po przegranej nie bedzie promocji Piechowic tym razem chyba miala byc w Chinach Nieobrazajcie Pawla Stolka i innych bo ch niemaja zadnego interesu aby wbijac kolek w plecy Panu Rudolfowi. Nienazywajcie doradzcow MLOTKAMI bo wygrali z Wami wybory !!!!!!!!!!!!!! Zapytam sie , to kim sa w takim razie doradcy ZGB . Nasowa sie tylko jedna odpowiedz NIEZDARNE FUJARY .Z jednym sie zgadzam to mieszkancy miasta wybrali Pana Rudolfa Burmistrzem. . To wy byliscie poupychani przez Zoske po kontach bo niemieliscie z czego zyc ,, po czterech latach bycia radnymi stac was nagle na nowe mieszkania i mercedesy. !!! hmm .........za 800 zl radnego i bezrobotnego ! ? ) Tykac to sobie mozecie krowe na lace a nie Burmistrza i jego rodzine .Dziwne jak bylo daleko to nikt niewiedzial czy Witek to nazwisko czy imie ? i w kolko pieprzyliscie nieznany i kto to taki . A teraz sie okazuje ,ze znacie sie tyle lat a juz nie wspomne ze wiecie kto jest szwagrem Burmistrza .. Chcecie nam w wmowic ze zawsze kochaliscie Pana Rudolfa , a moze szukacie sponsora ! ? Ja pierdziele wy to macie tupet ,Ale was pani ZGB wyszkolila , tak zeby cale miasto sklucic .Drodzy internauci i mieszkancy Piechowic przepraszam za ostre slowa ale zauwazcie jak zaczynaja szkalowac niektorzy przegrani ,
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka