25.01.06, 13:40
Witam.Dostałam dzisiaj pismo pod którym widnieje pieczątka.Inspektor ds
Ewidencji Ludności, Dowodów Osobistych i Spraw Wojskowych. Czy ta pani aż tak
na wszystkim się zna? Czy można łączyć tyle różnych funkcji? Może ktoś umie to
wyjaśnić.
Obserwuj wątek
    • loonapark Re: Funkcje 25.01.06, 14:09
      Widocznie można. Można też zatrudnić 3 osoby.
      Wydaje mi się, że ewidencja ludności jest związana z dowodami osobistymi jak
      najbardziej. Sprawy wojskowe - zapewne chodzi tu o ewidencję do WKU przy
      przemeldowywaniu się. Muszą Ci wtedy wbic pieczęć do książeczki woskowej o
      wciągnięciu, bądź skreśleniu z ewidencji.
      Ale najlepsze informacje zyskasz pod tym numerem telefonu: 075 75 48 904.
      • urzednik13 Re: Funkcje 25.01.06, 15:19
        Po co dzwonic i przeszkadzać w pracy.Dane na ten temat są w BIP-ie
        -regulamin organizacyjny
        -struktura organizacyjna
        A tam informacje:referat społeczno-organizacyjny - 7 etatów
        w tym:
        kierownik referatu i 4 stanowiska:
        -ds spraw obywatelskich
        -ds oświaty
        -ds ogólno organizacyjnych
        -ds obsługi

        Razem 5 stanowisk, 7 etatów. Niezła łamigłowka!
        • vera00 Re: Funkcje 25.01.06, 22:32
          Szkoda,że nie ma w BIP-ie informacji kto jakim referatem kieruje.Bo tym
          wymienionym przez urzędnika chyba ktoś o wykształceniu prawniczym.Bardzo
          odpowiedzialna "działka".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka