17.11.06, 09:19
czy ktos wie co sie stalo z tym sklepem www.opitec.pl bo nie wiem czy to moja
przegladarka wariuje czy tam im sie cos popsulo... w kazdym razie nic
mydelkowego juz tam nie widze ;) i nie wiem czy wykasowac z listy sklepow :)
Obserwuj wątek
    • lourdnes Re: opitec 17.11.06, 10:00
      juz od dluzszego czasu nic tam nie maja, moze im nie szlo.W kazdym razie jak u
      nich zamawialam kiedys gliceryne to dostalam katalog niemiecki skad te mydelka
      brali i wlasnie jak bede w niemczech to chce do tego sklepu zajechac.Maja
      swietne foremki znakow zoodiaku i strasznie mi sie zamarzyly:)
      • ilusione Re: opitec 17.11.06, 10:26
        a masz moze namiary na taki katalog on line ? bo wiesz w pozostalych polskich
        sklepach to tylko ze stamperii te mydelkowe rzeczy... chyba ze cos nowego
        powstalo i si enie orwientuje :) bo ostatnio zastuj mam w mojej "produkcji" :)
        • lourdnes Re: opitec 17.11.06, 15:00
          niestety nic nowego nie ma z tego co wiem a to co juz jest ubozeje:(Moze ten
          sklep w niemczech, z ktorego sie zaopatrywal opitec tez wikitowal ,bo stronka
          internetowa nie chodzi
          • ilusione Re: opitec 18.11.06, 09:25
            ehhh... :( no nic... w kazdym razie jak gdzies zobacze te znaki zodiaku to albo
            dam ci znac albo ci kupie jesli chcesz i sie pozniej w olsztynie jakos
            dogadamy... :P
            • lourdnes Re: opitec 18.11.06, 17:06
              chyba ich u nas nie bedzie ,bo byly tylko w tym niemieckim katalogu a opitec ich
              raczej nawet nie sprowadzil:( no ale razem mozemy zapolowac na jakiekolwiek
              formy:)ja mam chwilowo tylko 3 kiedys kupione w opitec
                    • ilusione Re: opitec 19.11.06, 22:02
                      o innych osobkach z olsztyna nie wiem... ;) chociaz staram sie zarazac
                      "mydelkowaniem" jak kogos znam ;) ale leniuszki z tych ludzi ;)
                          • lourdnes Re: opitec 20.11.06, 10:16
                            myslalas o tym zeby sprzedawac mydelka?jedna z moich kolezanek kiedys narobila
                            mydelek owsianych i w wakacje posprzedawala na starowce i trzeba przyznac ,ze
                            sprzedala wszystkie:)
                            • ilusione Re: opitec 20.11.06, 15:45
                              co do sprzedazy mydelek to raczej nie mam serca... bo zazwyczaj jak juz komus je
                              pokazuje to znajomi... a ja lubie prezenty robic ;P
                              ale zastanawialam sie juz czy by nie sprowadzic z usa czy skads foremek i innych
                              fajnych produktow w wiekszej ilosci zeby sie przesylka oplacila i pozniej czesc
                              sprzedac na allegro... albo w ogole jakis maly internetowy sklepik otworzyc
                              mydelkowy... tylko w polsce popyt chyba na to maly ;) a mysli mi takie chodza bo
                              naparwde ciezko cokolwiek dostac
                              • lourdnes Re: opitec 20.11.06, 17:35
                                oooo to powinni miec foremki:)a jak chcesz sprowadzac ze stanow to najlepiej
                                zeby sie zebrali chetni forumowicze i koszta wysylki wtedy wyjda taniej i kazdy
                                wezmie co chce
                                    • ilusione Re: opitec 20.11.06, 18:35
                                      kontaktowalam sie trzeba wejsc na www.opitec.de (strona niestety cala po
                                      niemiecku..) wszystko co dostepne jest tam mozna zamowic... magazyny maja w
                                      niemczech i zawsze z tamtad to idzie do nich jak sie zamawia tak wiec czas
                                      realizacji nie zmienia sie... dla ulatwienia mydelkowe rzeczy sa tutaj jakby
                                      ktos mial klopoty jezykowe
                                      www.opitec.de/cgi/ITMAIN%20%20%20%20%20%20%20957531010474?P_L=D&P_S=D&P_V=501741352-&P_1=&P_M=1000&P_PGM=ITSUCH&P_2=KGSG&P_3=&P_4=&P_5=&P_6=&P_7=&P_8=K
                                        • ilusione Re: opitec 20.11.06, 18:56
                                          oj ale moze jeszcze beda... wazne ze nie wycofali sie z produktow mydelkowych...
                                          to jest szansa ze bedzie to co bylo i jescze nowe rzeczy ;) uszy do gory i glowa
                                          tez ;)
                                              • lourdnes Re: opitec 20.11.06, 19:17
                                                moze sprowadza bo teraz maja tylko 3 formy ale w katalogu jest ich 6, zauwazylam
                                                ,ze maja tez tam silikon i cos jeszcze do forem ale z niemieckiego nic nie kumam
                                                wiec sie nie doczytam
                                                • ilusione Re: opitec 20.11.06, 19:24
                                                  ja z niemieckiego tyle co nic... :( tak wiec tez nie bardzo...
                                                  ja mysle ze jak byly to jeszcze beda ;) a przy tych foremkach jest jakis nr
                                                  katalogowy jak tak to podaj tutaj bede sprawdzac co jakis czas i jak zauwaze to
                                                  dam ci znac ;)
                                                  • lourdnes Re: opitec 20.11.06, 19:29
                                                    zodiaki (2 formy po 6 znakow)CG 564 i 565 i takie fajne z wzorkami CG 566,
                                                    jeszcze jest forma z rybka,serduszkiem,rozgwiazda i slimaczkiem CG 559, inne sa
                                                    takie sobie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka