Gość: Mariusz
IP: *.aster.pl
03.11.06, 23:15
Witam
Podpisałem lojalkę na okres trzech lat, było to dwa i pół roku temu. Byłem
szkolony z programu komputerowego. Licencję programu dostałem dopiero trzy
miesiące temu. Wcześniej było tylko jedno stanowisko, do którego miałem
ograniczony dostęp. Szkolenie było tylko i wyłącznie z części programu, której
nie można wykorzystać w naszej firmie z powodu ograniczeń licencji na te
dodatkowe funkcje. Jest to program, dzięki któremu programujemy obrabiarki,
ale żadna z naszych obrabiarek nie ma funkcji, które były omawiane na
szkoleniu. Mam świadectwo szkolenia, które wyraźnie mówi o tym, co było na
szkoleniu. Wniosek jest taki, że szkolenie było całkowicie zbędne, ponieważ
nie mogłem wykorzystać wiedzy zdobytej na nim. Teraz odchodzę z pracy i tu
jest moje pytanie czy muszę zwrócić pracodawcy koszty szkolenia?!?!?
Mam też kilka innych lojalek - we wszystkich jest zapis, że muszę zwróć
całkowity koszt szkolenia (konkretna kwota), jeśli będę odchodził przed
upływem trzech lat. Czy w moim przypadku istnieje możliwość zwrotu tylko
części lojalek - proporcjonalnie do czasu przepracowanego po szkoleniu??
Pozdrawiam
Mariusz