Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    11.11.07, 17:51
    mam "upatrzoną" instytucję, do której chcę wysłać aplikację.
    Chciałabym jednak najpierw skonsultować z kimś list motywacyjny i
    cv. Są gotowe, komu mogę przesłać do przeczytania,
    ewentualnie "ulepszenia", może Pani?
    Obserwuj wątek
      • anna.brzeska Re: aplikacja 14.11.07, 19:12
        Oczywiście, bardzo proszę. anna.brzeska@gazeta.pl
        • scooniatch Re: aplikacja 15.11.07, 02:43
          Skonczylem niedawno studia. Aktualnie pracuje od 4 lat, jednakze nie do konca w
          zawodzie tym samym chcialbym zmienic prace. Jestem dosc uniwersalna osoba z
          wieloma zainteresowaniami, jednak rzadko dostaje odpowiedz na wyslana aplikacje.
          Mam pytanie czy moglbym do Pani równiez wyslac swoj list motywacyjne oraz cv?
          Byc moze cos nie tak z aplikacja? Pozdrawiam
          • anna.brzeska Re: aplikacja 15.11.07, 10:36
            Oczywiście, bardzo proszę.
      • agakraus Re: aplikacja 05.12.07, 16:26
        Korzystając z Pani uprzejmości również chciałam prosić o jakieś
        rady odnośnie mojej aplikacji, od jakiegoś czasu wysyłam CV i
        praktycznie zero kontaktu. Staram się modyfikować dane ale teraz
        brak mi nowych pomysłów. Pozdrawiam
        • forumowiczman Re: aplikacja- Do eksperta Pani Anny Brzeskiej 06.12.07, 08:43
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=785&w=72843551
      • megaterminator Re: aplikacja 11.12.07, 08:49
        HHAHAAHA HAHAHAHA HAHAHA LUDZIE PISZĄ I PROSZĄ O POMOC A PANI
        EKSPERT ŚPI I WCALE SIĘ TYM FORUM NAWET NIE INTERESUJE!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka