damilate 11.11.07, 17:51 mam "upatrzoną" instytucję, do której chcę wysłać aplikację. Chciałabym jednak najpierw skonsultować z kimś list motywacyjny i cv. Są gotowe, komu mogę przesłać do przeczytania, ewentualnie "ulepszenia", może Pani? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anna.brzeska Re: aplikacja 14.11.07, 19:12 Oczywiście, bardzo proszę. anna.brzeska@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
scooniatch Re: aplikacja 15.11.07, 02:43 Skonczylem niedawno studia. Aktualnie pracuje od 4 lat, jednakze nie do konca w zawodzie tym samym chcialbym zmienic prace. Jestem dosc uniwersalna osoba z wieloma zainteresowaniami, jednak rzadko dostaje odpowiedz na wyslana aplikacje. Mam pytanie czy moglbym do Pani równiez wyslac swoj list motywacyjne oraz cv? Byc moze cos nie tak z aplikacja? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agakraus Re: aplikacja 05.12.07, 16:26 Korzystając z Pani uprzejmości również chciałam prosić o jakieś rady odnośnie mojej aplikacji, od jakiegoś czasu wysyłam CV i praktycznie zero kontaktu. Staram się modyfikować dane ale teraz brak mi nowych pomysłów. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
forumowiczman Re: aplikacja- Do eksperta Pani Anny Brzeskiej 06.12.07, 08:43 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=785&w=72843551 Odpowiedz Link Zgłoś
megaterminator Re: aplikacja 11.12.07, 08:49 HHAHAAHA HAHAHAHA HAHAHA LUDZIE PISZĄ I PROSZĄ O POMOC A PANI EKSPERT ŚPI I WCALE SIĘ TYM FORUM NAWET NIE INTERESUJE!!! Odpowiedz Link Zgłoś