17.11.04, 03:47
A co Wy byscie zrobili z 9 miliardami dolarow? Wydac, ciac podatki czy splacac
dlug?
Obserwuj wątek
    • sylwek07 Re: Budzet 17.11.04, 19:33
      rozdac Kanadyjczykom smile))
      no ale powaznie to zainwestowalbym w przyszlosc no i cial bym podatki ...
    • canadian Re: Budzet 17.11.04, 22:59
      Obciac podatki bo przy tak wysoko stojacym dolarze nie bedzie sie oplacalo
      inwestowac.
    • sylwek07 Re: Budzet 17.11.04, 23:20
      faktycznie dolar stoi wysoko i moga byc klopoty z inwestycjami i sprzedaza
      produktow do USA,no ale z tym bywa roznie..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka