voytek74 17.11.04, 03:47 A co Wy byscie zrobili z 9 miliardami dolarow? Wydac, ciac podatki czy splacac dlug? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylwek07 Re: Budzet 17.11.04, 19:33 rozdac Kanadyjczykom )) no ale powaznie to zainwestowalbym w przyszlosc no i cial bym podatki ... Odpowiedz Link
canadian Re: Budzet 17.11.04, 22:59 Obciac podatki bo przy tak wysoko stojacym dolarze nie bedzie sie oplacalo inwestowac. Odpowiedz Link
sylwek07 Re: Budzet 17.11.04, 23:20 faktycznie dolar stoi wysoko i moga byc klopoty z inwestycjami i sprzedaza produktow do USA,no ale z tym bywa roznie.. Odpowiedz Link