10.08.15, 15:33
Poszukuję osoby do pomocy w nauce (przypilnowania) - szósta klasa podstawówka.
Młody zdolny, ale leniwy...
Obserwuj wątek
    • emka05500 Re: pomo 12.08.15, 12:48
      Poproszę o więcej szczegółów lub kontakt na: emka05500@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka