27.08.07, 17:10
Pytanie do Pana Ortodonty: Nie wiem co się dzieje, czy możliwe jest to ze
wyrasta mi 9 ząb? To coś zlokalizowane jest milimetr od 8 zęba w górnym łuku.
Mam wrażenie że to ząb który zanim przebije dziąsło ma do pokonania jeszcze
jedną przeszkodę (narośl, chrząstkę)...trudno to opisać....a trochę niżej
wyczułam rankę, odczuwam również ból zębów po tej stronie. Może to korzeń
ósemki która się przekręca i należy nadać jej właściwy kierunek.
Obawiam sie jednak że to coś poważniejszego, a niestety mój chwilowy pobyt
zagraniczny uniemożliwia mi skontaktowanie się z moim stomatologiem.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka