Dodaj do ulubionych

problem z siodemkami

06.02.09, 19:58
mam zalozony aparat na dolna i gorna szczeke oraz wyrwane osemki.
niectety siodemki sa pochylone na szostki. czy jest mozliwosc
wyprostowania ich
Obserwuj wątek
    • wiedzma30 Ewenement! 07.02.09, 09:54
      A ja ciagle mysle, ze mam jedna szczeke wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka