sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 16.12.07, 10:17 img340.imageshack.us/img340/4617/zdjcie003ud2.jpg img248.imageshack.us/img248/3603/zdjcie004me5.jpg Odpowiedz Link
natla Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 16.12.07, 10:37 Oooo, dziś nie ma żadnego czerwonego samochodu Odpowiedz Link
del.wa.57 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 16.12.07, 11:08 I Passata nie widzę,pewnie się ''przestawił'' albo odjechał. A Top jednak podłoge wybrał,zamiast łóżeczka. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Dwie strony mieszkania 17.12.07, 11:28 img340.imageshack.us/img340/894/zdjcie003ik4.jpg img340.imageshack.us/img340/1032/zdjcie004pf1.jpg Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Łóżeczko 12 17.12.07, 12:25 Chyba mu sie chce zalogować obok ciebie, na wersalce ))) Odpowiedz Link
natla Re: Łóżeczko 12 17.12.07, 12:34 Czasem kombinuje, ale wie, że logowanie do poscieli odpada. Serfuje więc w pobliżu. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Łóżeczko 12 17.12.07, 12:37 Moje małe diabelstwo , zawsze wlezie i mnie swoim jęzorem wyliże ,ale piąta rano na tyle wczesną porą, że jej odpuszczam, choć po chwili wypycham ją z wersalki ... Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 18.12.07, 15:02 img410.imageshack.us/img410/8986/zdjcie003ly4.jpg img440.imageshack.us/img440/7579/zdjcie004of7.jpg Odpowiedz Link
czarny.humor Sagi, czy Ty mieszkasz na końcu świata??! 18.12.07, 16:03 Tam już ptaki nie dolatują?! )) )) Odpowiedz Link
natla Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 18.12.07, 16:10 A mnie, po zastanowieniu, brak tego elementu okiennego.....zawsze to człek żył w napięciu, bo czekał na sprzatnięcie. A teraz? Teraz tylko nudna beznadzieja została. ))) Nie mógłbyś tam postawić jakiegoś starego stołu? Może by sie coś przy nim zaczęło dziać. No jacyś pijaczkowie, albo ping-pongalbo kolejne meble..... Dzięki za czwerwony samochodzik, bo mi smutno, jak jakiegoś nie ma. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 18.12.07, 16:21 Czarny nie widzi gniazd na topolach , natla nie widziała lampy wyrzuconej na smietnik , niestety znikła bo za dobra była . A w ruchu uchwycone rybitwy czy mewy, ornitolog ze mnie kiepski, a szyja żurawia ciagle pokazująca sie co drugi dzień , i ten brak słońca . Ponuro . A na końcu swiata nie mieszkam, może na poboczu Woli do centrum mam 10 minut jazdy samochodem , na piechotę 35 minut , rowerem 15, ....no.... Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Łóżeczko 13 18.12.07, 15:57 Łóżeczko mu sie odbiło w oczętach... Ach ... takie oczy chabrowe . Odpowiedz Link
natla Łóżeczko 14 19.12.07, 14:03 Jaka pogoda taki pies img263.imageshack.us/img263/7750/14pc3.jpg Odpowiedz Link
emi152 Re: Łóżeczko 14 19.12.07, 18:02 Ja to bym się pokusiła o dwie historie))) Na dworze ponuro, gołe drzewa straszą, zużyte sprzęty się walają, a pies panisko sobie leniwie w cieplutkim łóżeczku leży i ma w psim nosie, że ptaszki za żerzem latają w popłochu, że zimno na dworze, że pora roku depresyjna) Jemu jest dobrze. Poczekajmy do wiosny)) Psi punkt widzenia i leżenia na pewno się zmieni, kiedy drzewa pokryje zieleń i słoneczko nad blokowiskiem zaświeci>)) Pożyjemy, zobaczymy)) Miłego dnia wszystkim życzę. Strasznie zabiegana jestem, ale zaglądać tu będę Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 20.12.07, 13:30 Dziś z dwóch dni to może wreszcie różnice zobaczycie img527.imageshack.us/img527/289/zdjcie003vi2.jpg img524.imageshack.us/img524/6195/zdjcie004lw7.jpg img137.imageshack.us/img137/4813/zdjcie005ze2.jpg img265.imageshack.us/img265/8412/zdjcie006ly9.jpg Odpowiedz Link
czarny.humor Hurrrraaaa!! Sagi - jednak jest tam życie!! :))) 20.12.07, 23:51 Przynajmniej po jednej stronie Twojego domu! Na drugą stronę, ten gołąbek nie odwżył się jeszcze przelecieć, ale trzymam kciuki - na pewno mu się uda. Dobrze się przyjrzałeś tym "gniazdom" na topolach? To nie jest jemioła? Szkoda, że nie masz kolorowego aparatu, bo byśmy od razu mogli rozstrzygnąć! Hi, hi, hi!! )) Odpowiedz Link
natla Łóżeczko 15 20.12.07, 14:18 O kurcze, zapomniałabymi .......jeszcze by się świat zawalił )) img442.imageshack.us/img442/9307/15xp9.jpg Odpowiedz Link
emi152 Re: Łóżeczko 15 20.12.07, 22:14 To ciekwe jest bardzo, bardzo......drzewa, jak stały, tak stoją, a pies? A pies ci......śmieje się, aż mu się świat do góry nogami przewrócił)) Nadal wszystko ma gdzieś Dobranoc Odpowiedz Link
czarny.humor Nooo! Ten, to tylko leeeży i leeeży! :))) 20.12.07, 23:55 Natla, nie mogłabyś mu czasem przy okazji czasu na zdjęcie, podać do łóżka śniadania, albo koleżanki przyprowadzić? )) Odpowiedz Link
natla Re: Nooo! Ten, to tylko leeeży i leeeży! :))) 21.12.07, 10:17 Porno Ci w głowie? Psa mi chcesz zdeprawować? Ty "stary" zbereźniku! ) Odpowiedz Link
natla Widoczek 3 21.12.07, 15:09 Się coś zmieniło, wiec uwiczniłam. img248.imageshack.us/img248/6712/widoczek3wp0.jpg Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Dwie strony mieszkania 21.12.07, 15:48 img297.imageshack.us/img297/5969/zdjcie003bz6.jpg img207.imageshack.us/img207/1618/zdjcie006jq5.jpg Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 22.12.07, 17:29 Generalnie znikło wszystko spod śmietnika a żuraw dalej lata po budowie img120.imageshack.us/img120/7134/zdjcie003fj3.jpg img514.imageshack.us/img514/6204/zdjcie004zq5.jpg Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Dwie strony mieszkania 23.12.07, 20:52 Dzis i jutro jeszcze ukażą sie moje zdjęcia , ale w pierwszy i drugi dzień świąt nie będę was katował nimi , chyba żeby ... img138.imageshack.us/img138/8098/zdjcie003ce6.jpg img221.imageshack.us/img221/664/zdjcie004bv6.jpg Odpowiedz Link
natla Łóżeczko 17 23.12.07, 22:41 wczorajsze img297.imageshack.us/img297/9491/17vq6.jpg Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 26.12.07, 00:21 img442.imageshack.us/img442/2109/zdjcie001tp6.jpg img295.imageshack.us/img295/323/zdjcie003ll5.jpg img265.imageshack.us/img265/2136/zdjcie005tc2.jpg img172.imageshack.us/img172/8781/zdjcie006wd6.jpg Następne zdjęcia wklejam ,tylko kolejność jest taka: 25.12 i 24.12. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 27.12.07, 09:45 img120.imageshack.us/img120/4912/zdjcie003gj0.jpg img295.imageshack.us/img295/1386/zdjcie006cr2.jpg img172.imageshack.us/img172/5807/zdjcie007th1.jpg img183.imageshack.us/img183/9559/zdjcie005jx4.jpg Odpowiedz Link
natla Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 27.12.07, 09:59 Mam, mam zdjęcia, tylko linki zrobić i wkleić. Moze dziś mi się uda ) Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 28.12.07, 10:24 img181.imageshack.us/img181/9083/zdjcie003ob4.jpg img205.imageshack.us/img205/8568/zdjcie004th6.jpg Odpowiedz Link
emi152 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 28.12.07, 15:44 Nie mogłeś się przebrać za Świętego i ubarwić ten krajobraz? Żeby chociaż śnieg spadł, a tu spokój i cisza i drzewa marzną. Teraz polecam baloniki i serpentyny na tych drzewach zawiesić.Nowy Rok trzeba powitać godnie i z fasonem Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 28.12.07, 15:52 Prawda ? Spokojnie , ciekawe do kiedy . Ogólnie rzecz biorąc moja postura na świętego nadaje się , tylko śnieżynek jakoś wokół mało )) Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Dwie strony mieszkania 29.12.07, 09:19 Nareszcie troszkę słońca img176.imageshack.us/img176/4654/zdjcie003yk1.jpg img170.imageshack.us/img170/4013/zdjcie004ry8.jpg Odpowiedz Link
natla Re: Dwie strony mieszkania 29.12.07, 09:42 Czyżby nam drzwi przybyły? ) Ja się poprawie. Na pewno. Odpowiedz Link
natla Ł,óżeczko 19 30.12.07, 09:44 z 25.12. img297.imageshack.us/img297/2130/19bg5.jpg Odpowiedz Link
natla Łóżeczko 20 30.12.07, 09:48 z 27.12. Brak 26.12.....wtedy byłam niesamowicie zajęta....odkryłam "naszą kklasę" img297.imageshack.us/img297/2290/20oh4.jpg Odpowiedz Link
natla Łóżeczko 22 30.12.07, 09:54 z wczoraj img264.imageshack.us/img264/7804/22fx8.jpg Odpowiedz Link
natla Łóżeczko 23 i 24... 02.01.08, 10:03 ....sylwestrowo-noworoczne img175.imageshack.us/img175/7489/23da2.jpg img208.imageshack.us/img208/2811/24ur1.jpg Odpowiedz Link
emi152 Re: Łóżeczko 23 i 24... 02.01.08, 15:32 Powiedz mi prawdę) Co pod tym posłaniem się kryje? Psie skarby? Jakie? Przecież ten słodziak najwyżej na pół metra się oddala, żeby swego nie stracić z oczu. Podejrzane to) Odpowiedz Link
natla Re: Łóżeczko 23 i 24... 02.01.08, 15:38 Zdjęcia robie wieczorem, siedzac zresztą przy komputerze nieopodal "łóżeczka", więc gdzie kundel może być? No tylko w pobliżu swojej pani. Kiedy przechodzę do kuchni, czy innego pomieszcznia, on odczekuje kilka sek i leci za mną. Ostatnio zaczyna reagować na "poczekaj, zaraz wracam" tzn, wytrzymuje jakieś pół min. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 02.01.08, 16:51 img504.imageshack.us/img504/9342/zdjcie005xv0.jpg img136.imageshack.us/img136/2627/zdjcie001hu0.jpg img183.imageshack.us/img183/4300/zdjcie006jp3.jpg img98.imageshack.us/img98/2374/zdjcie003mh3.jpg img246.imageshack.us/img246/3064/zdjcie003di0.jpg img164.imageshack.us/img164/6209/zdjcie004bc3.jpg To już z trzech dni zdjęcia są , widać wyraźnie następującą zimę i coraz większe ilości ptaków krukowatych i rybitw żerujących na trawnikach . A mają sie czym żywić , ludzie nieroztropnie wyrzucają resztki jedzenia przez balkon i okna a na trawnikach zalegaja masy jedzenia , chleba, sałatek , nawet kurczak leżał któregoś dnia . Odpowiedz Link
emi152 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 02.01.08, 19:35 Zimę widać troszkę. Czekam na śnieżne czapy, ale te resztki jedzenia włącznie z kurczakiem świadczą o tym, że polskie : zastaw się, a postaw się w Święta funkcjonowało)) Odpowiedz Link
natla Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 02.01.08, 21:03 emi152 napisała: > Zimę widać troszkę. Czekam na śnieżne czapy, ale te resztki > jedzenia włącznie z kurczakiem świadczą o tym, że polskie : zastaw > się, a postaw się w Święta funkcjonowało)) To prawda, ale świadczy niestety również o kompletnym braku kultury i reguł współżycia ( Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 03.01.08, 16:37 img522.imageshack.us/img522/9730/zdjcie003nd6.jpg img183.imageshack.us/img183/196/zdjcie004ji6.jpg Niewiele do tej pory było dni słonecznych. Dziś , nisko zawieszone, zajrzało lokatorom tym najwyżej mieszkającym. Zimno na tyle sie zrobiło, że ptaki gdzieś sie pochowały , ludzie szybciej przebiegali dążąc do celu . No i znikła butelka po szampanie wypita w wieczór sylwestrowy, była na tyle mała ,że pewnie jej nie zauważyliście. A w przedszkolu na przeciwko za jezdnią cisza i spokój, zapewniam was, że dzieci nie wyprowadził nikt na spacer już ohohohoho ho))to takie określenie szmat czasu Odpowiedz Link
dankarol Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 04.01.08, 17:51 Może ktoś coś dorzuci do tych drzwi, będzie nowa kompozycja Odpowiedz Link