Dodaj do ulubionych

Każdego dnia, o tej samej godzinie

    • natla łóżeczko 11 16.12.07, 09:23
      img260.imageshack.us/img260/1980/13vm3.jpg
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 16.12.07, 10:17
      img340.imageshack.us/img340/4617/zdjcie003ud2.jpg
      img248.imageshack.us/img248/3603/zdjcie004me5.jpg
      • natla Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 16.12.07, 10:37
        Oooo, dziś nie ma żadnego czerwonego samochodu sad
        • del.wa.57 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 16.12.07, 11:08
          I Passata nie widzę,pewnie się ''przestawił'' albo odjechał.
          A Top jednak podłoge wybrał,zamiast łóżeczka.
          smile
    • sagittarius954 Re: Dwie strony mieszkania 17.12.07, 11:28
      img340.imageshack.us/img340/894/zdjcie003ik4.jpg
      img340.imageshack.us/img340/1032/zdjcie004pf1.jpg
    • natla Łóżeczko 12 17.12.07, 12:04
      img339.imageshack.us/img339/928/eczko13pl9.jpg
      • sagittarius954 Re: Łóżeczko 12 17.12.07, 12:25
        Chyba mu sie chce zalogować obok ciebie, na wersalce smile)))
        • natla Re: Łóżeczko 12 17.12.07, 12:34
          Czasem kombinuje, ale wie, że logowanie do poscieli odpada. Serfuje
          więc w pobliżu.
          • sagittarius954 Re: Łóżeczko 12 17.12.07, 12:37
            Moje małe diabelstwo , zawsze wlezie i mnie swoim jęzorem wyliże ,ale piąta rano
            na tyle wczesną porą, że jej odpuszczam, choć po chwili wypycham ją z wersalki ...
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 18.12.07, 15:02
      img410.imageshack.us/img410/8986/zdjcie003ly4.jpg
      img440.imageshack.us/img440/7579/zdjcie004of7.jpg
      • czarny.humor Sagi, czy Ty mieszkasz na końcu świata??! 18.12.07, 16:03
        Tam już ptaki nie dolatują?! smile))

        smile))
      • natla Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 18.12.07, 16:10
        A mnie, po zastanowieniu, brak tego elementu okiennego.....zawsze to
        człek żył w napięciu, bo czekał na sprzatnięcie. A teraz? Teraz
        tylko nudna beznadzieja została. wink))) Nie mógłbyś tam postawić
        jakiegoś starego stołu? Może by sie coś przy nim zaczęło dziać. No
        jacyś pijaczkowie, albo ping-pongalbo kolejne meble.....
        Dzięki za czwerwony samochodzik, bo mi smutno, jak jakiegoś nie
        ma. smile
        • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 18.12.07, 16:21
          Czarny nie widzi gniazd na topolach , natla nie widziała lampy wyrzuconej na
          smietnik , niestety znikła bo za dobra była . A w ruchu uchwycone rybitwy czy
          mewy, ornitolog ze mnie kiepski, a szyja żurawia ciagle pokazująca sie co drugi
          dzień , i ten brak słońca . Ponuro . A na końcu swiata nie mieszkam, może na
          poboczu Woli do centrum mam 10 minut jazdy samochodem , na piechotę 35 minut ,
          rowerem 15, ....smileno....
    • natla Łóżeczko 13 18.12.07, 15:48
      img410.imageshack.us/img410/8059/13oo7.jpg
      • sagittarius954 Re: Łóżeczko 13 18.12.07, 15:57
        Łóżeczko mu sie odbiło w oczętach...
        Ach ... takie oczy chabrowe .smile
    • natla Łóżeczko 14 19.12.07, 14:03
      Jaka pogoda taki pies smile
      img263.imageshack.us/img263/7750/14pc3.jpg
      • emi152 Re: Łóżeczko 14 19.12.07, 18:02
        Ja to bym się pokusiła o dwie historiesmile))) Na dworze ponuro, gołe
        drzewa straszą, zużyte sprzęty się walają, a pies panisko sobie
        leniwie w cieplutkim łóżeczku leży i ma w psim nosie, że ptaszki za
        żerzem latają w popłochu, że zimno na dworze, że pora roku
        depresyjnasmile) Jemu jest dobrze. Poczekajmy do wiosnysmile)) Psi punkt
        widzenia i leżenia na pewno się zmieni, kiedy drzewa pokryje zieleń
        i słoneczko nad blokowiskiem zaświeci>wink)) Pożyjemy, zobaczymysmile))
        Miłego dnia wszystkim życzę. Strasznie zabiegana jestem, ale
        zaglądać tu będęsmile
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 20.12.07, 13:30
      Dziś z dwóch dni to może wreszcie różnice zobaczycie smile
      img527.imageshack.us/img527/289/zdjcie003vi2.jpg
      img524.imageshack.us/img524/6195/zdjcie004lw7.jpg
      img137.imageshack.us/img137/4813/zdjcie005ze2.jpg
      img265.imageshack.us/img265/8412/zdjcie006ly9.jpg
      • czarny.humor Hurrrraaaa!! Sagi - jednak jest tam życie!! :))) 20.12.07, 23:51
        Przynajmniej po jednej stronie Twojego domu!
        Na drugą stronę, ten gołąbek nie odwżył się jeszcze przelecieć, ale trzymam kciuki - na pewno mu się uda.

        Dobrze się przyjrzałeś tym "gniazdom" na topolach?
        To nie jest jemioła?
        Szkoda, że nie masz kolorowego aparatu, bo byśmy od razu mogli rozstrzygnąć!
        Hi, hi, hi!!

        smile))
    • natla Łóżeczko 15 20.12.07, 14:18
      O kurcze, zapomniałabymi .......jeszcze by się świat zawalił wink))
      img442.imageshack.us/img442/9307/15xp9.jpg
      • emi152 Re: Łóżeczko 15 20.12.07, 22:14
        To ciekwe jest bardzo, bardzo......drzewa, jak stały, tak stoją, a
        pies? A pies ci......śmieje się, aż mu się świat do góry nogami
        przewróciłsmile)) Nadal wszystko ma gdzieśsmile Dobranoc
      • czarny.humor Nooo! Ten, to tylko leeeży i leeeży! :))) 20.12.07, 23:55
        Natla, nie mogłabyś mu czasem przy okazji czasu na zdjęcie, podać do łóżka śniadania, albo koleżanki przyprowadzić?

        smile))
        • natla Re: Nooo! Ten, to tylko leeeży i leeeży! :))) 21.12.07, 10:17
          Porno Ci w głowie? Psa mi chcesz zdeprawować? Ty "stary" zbereźniku!
          wink)
    • natla Łóżeczko 16 21.12.07, 10:19
      img178.imageshack.us/img178/7819/16zy2.jpg
    • natla Widoczek 3 21.12.07, 15:09
      Się coś zmieniło, wiec uwiczniłam.
      img248.imageshack.us/img248/6712/widoczek3wp0.jpg
    • sagittarius954 Re: Dwie strony mieszkania 21.12.07, 15:48
      img297.imageshack.us/img297/5969/zdjcie003bz6.jpg
      img207.imageshack.us/img207/1618/zdjcie006jq5.jpg
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 22.12.07, 17:29
      Generalnie znikło wszystko spod śmietnika a żuraw dalej lata po budowie smile
      img120.imageshack.us/img120/7134/zdjcie003fj3.jpg
      img514.imageshack.us/img514/6204/zdjcie004zq5.jpg
    • sagittarius954 Re: Dwie strony mieszkania 23.12.07, 20:52
      Dzis i jutro jeszcze ukażą sie moje zdjęcia , ale w pierwszy i drugi dzień świąt
      nie będę was katował nimi , chyba żeby ...
      img138.imageshack.us/img138/8098/zdjcie003ce6.jpg
      img221.imageshack.us/img221/664/zdjcie004bv6.jpg
    • natla Łóżeczko 17 23.12.07, 22:41
      wczorajsze
      img297.imageshack.us/img297/9491/17vq6.jpg
    • natla Łóżęczko 18 23.12.07, 22:42
      img227.imageshack.us/img227/7154/18ro6.jpg
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 26.12.07, 00:21
      img442.imageshack.us/img442/2109/zdjcie001tp6.jpg
      img295.imageshack.us/img295/323/zdjcie003ll5.jpg
      img265.imageshack.us/img265/2136/zdjcie005tc2.jpg
      img172.imageshack.us/img172/8781/zdjcie006wd6.jpg
      Następne zdjęcia wklejam ,tylko kolejność jest taka: 25.12 i 24.12.
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 27.12.07, 09:45
      img120.imageshack.us/img120/4912/zdjcie003gj0.jpg
      img295.imageshack.us/img295/1386/zdjcie006cr2.jpg
      img172.imageshack.us/img172/5807/zdjcie007th1.jpg
      img183.imageshack.us/img183/9559/zdjcie005jx4.jpg
      • natla Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 27.12.07, 09:59
        Mam, mam zdjęcia, tylko linki zrobić i wkleić. Moze dziś mi się
        uda wink)
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 28.12.07, 10:24
      img181.imageshack.us/img181/9083/zdjcie003ob4.jpg
      img205.imageshack.us/img205/8568/zdjcie004th6.jpg
      • emi152 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 28.12.07, 15:44
        Nie mogłeś się przebrać za Świętego i ubarwić ten krajobraz? Żeby
        chociaż śnieg spadł, a tu spokój i cisza i drzewa marzną. Teraz
        polecam baloniki i serpentyny na tych drzewach zawiesić.Nowy Rok
        trzeba powitać godnie i z fasonemsmile
        • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 28.12.07, 15:52
          Prawda ? Spokojnie , ciekawe do kiedy . Ogólnie rzecz biorąc moja postura na
          świętego nadaje się , tylko śnieżynek jakoś wokół mało smile))
    • sagittarius954 Re: Dwie strony mieszkania 29.12.07, 09:19
      Nareszcie troszkę słońcasmile
      img176.imageshack.us/img176/4654/zdjcie003yk1.jpg
      img170.imageshack.us/img170/4013/zdjcie004ry8.jpg
      • natla Re: Dwie strony mieszkania 29.12.07, 09:42
        Czyżby nam drzwi przybyły? wink)
        Ja się poprawie. Na pewno.
    • natla Ł,óżeczko 19 30.12.07, 09:44
      z 25.12.
      img297.imageshack.us/img297/2130/19bg5.jpg
      • natla Łóżeczko 20 30.12.07, 09:48
        z 27.12.
        Brak 26.12.....wtedy byłam niesamowicie zajęta....odkryłam "naszą
        kklasę" smile
        img297.imageshack.us/img297/2290/20oh4.jpg
        • natla Łóżeczko 21 30.12.07, 09:51
          z 28.12
          img297.imageshack.us/img297/6777/21ki8.jpg
          • natla Łóżeczko 22 30.12.07, 09:54
            z wczoraj
            img264.imageshack.us/img264/7804/22fx8.jpg
    • natla Łóżeczko 23 i 24... 02.01.08, 10:03
      ....sylwestrowo-noworoczne smile
      img175.imageshack.us/img175/7489/23da2.jpg
      img208.imageshack.us/img208/2811/24ur1.jpg
      • emi152 Re: Łóżeczko 23 i 24... 02.01.08, 15:32
        Powiedz mi prawdęsmile) Co pod tym posłaniem się kryje? Psie skarby?
        Jakie? Przecież ten słodziak najwyżej na pół metra się oddala, żeby
        swego nie stracić z oczu. Podejrzane tosmile)
        • natla Re: Łóżeczko 23 i 24... 02.01.08, 15:38
          Zdjęcia robie wieczorem, siedzac zresztą przy komputerze
          nieopodal "łóżeczka", więc gdzie kundel może być? No tylko w pobliżu
          swojej pani. Kiedy przechodzę do kuchni, czy innego pomieszcznia, on
          odczekuje kilka sek i leci za mną. Ostatnio zaczyna reagować
          na "poczekaj, zaraz wracam" tzn, wytrzymuje jakieś pół min. smile
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 02.01.08, 16:51
      img504.imageshack.us/img504/9342/zdjcie005xv0.jpg
      img136.imageshack.us/img136/2627/zdjcie001hu0.jpg
      img183.imageshack.us/img183/4300/zdjcie006jp3.jpg
      img98.imageshack.us/img98/2374/zdjcie003mh3.jpg
      img246.imageshack.us/img246/3064/zdjcie003di0.jpg
      img164.imageshack.us/img164/6209/zdjcie004bc3.jpg
      To już z trzech dni zdjęcia są , widać wyraźnie następującą zimę i coraz większe
      ilości ptaków krukowatych i rybitw żerujących na trawnikach . A mają sie czym
      żywić , ludzie nieroztropnie wyrzucają resztki jedzenia przez balkon i okna a na
      trawnikach zalegaja masy jedzenia , chleba, sałatek , nawet kurczak leżał
      któregoś dnia .
      • emi152 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 02.01.08, 19:35
        Zimę widać troszkę. Czekam na śnieżne czapysmile, ale te resztki
        jedzenia włącznie z kurczakiem świadczą o tym, że polskie : zastaw
        się, a postaw się w Święta funkcjonowałosmile))
        • natla Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 02.01.08, 21:03
          emi152 napisała:

          > Zimę widać troszkę. Czekam na śnieżne czapysmile, ale te resztki
          > jedzenia włącznie z kurczakiem świadczą o tym, że polskie : zastaw
          > się, a postaw się w Święta funkcjonowałosmile))


          To prawda, ale świadczy niestety również o kompletnym braku kultury
          i reguł współżycia sad(
    • natla Łóżeczko 25 03.01.08, 13:58
      img443.imageshack.us/img443/5192/25ha3.jpg
      • dankarol Re: Łóżeczko 25 04.01.08, 17:49
        O u Topa zmiana wystroju. Podoba mu się?
    • sagittarius954 Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 03.01.08, 16:37
      img522.imageshack.us/img522/9730/zdjcie003nd6.jpg
      img183.imageshack.us/img183/196/zdjcie004ji6.jpg
      Niewiele do tej pory było dni słonecznych. Dziś , nisko zawieszone, zajrzało
      lokatorom tym najwyżej mieszkającym. Zimno na tyle sie zrobiło, że ptaki gdzieś
      sie pochowały , ludzie szybciej przebiegali dążąc do celu . No i znikła butelka
      po szampanie wypita w wieczór sylwestrowy, była na tyle mała ,że pewnie jej nie
      zauważyliście. A w przedszkolu na przeciwko za jezdnią cisza i spokój, zapewniam
      was, że dzieci nie wyprowadził nikt na spacer już ohohohoho hosmile))to takie
      określenie szmat czasu smile
      • dankarol Re: Każdego dnia, o tej samej godzinie 04.01.08, 17:51
        Może ktoś coś dorzuci do tych drzwi, będzie nowa kompozycja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka