temat nie na to forum ale potrzebuje pomocy

potrzebuje napisac podanie o roawiazanie umowy o prace
i nie wiem jak to napisac, bo to jest moja pierwsza praca
ale potrzebne mi sa dwa podania
jedno po prostu o rozwiazanie
a drugie o roawiazanie w trybie natychmiastowym
bo mam 3 miesieczny okres wypowiedzenia
z gory dziekuje