ancia_m 21.04.05, 09:12 byłaś we wtorek? I jak wrażenia? Może już to gdzieś napisałaś, ale za dużo muszę czytać Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:20 a w ogóle to ja o "Tulipany" pytam, czego zapomniałam dodać Odpowiedz Link
herezja Re: Qula 21.04.05, 09:21 Nie wiem czemu, ale spojrzawszy na temat myślałam, że to wątek o bilardzie ) Głodnemu chleb na myśli Odpowiedz Link
ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:23 Hihi, a qula to taka fajna ksywka naszej drogiej koleżanki Odpowiedz Link
herezja Re: Qula 21.04.05, 09:26 Qula - kulki - bilki - bilard Ciekawe czemu nie skojarzyło mi sie z kręglami... A właśnie! ktoś chętny na kręgle? hi hi Odpowiedz Link
herezja Re: Qula 21.04.05, 09:27 Ups, zdaje się, że zaśmiecam twój wątek... Przepraszam, już nie będe Odpowiedz Link
ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:29 ja tam się nie gniewam, ważne aby w końcu dała znać A jeśli chodzi o kręgla to ja chętnie - raz w zyciu grałam, chyba z 4 lata temu z miłością mego życia... ale było fajnie Odpowiedz Link
herezja Re: Qula 21.04.05, 09:32 Ja tez nie potrafie grać, ale właśnie stwierdziłam, że chce sie nauczyć Kiedy będziesz w Gdańsku?? ) Odpowiedz Link
ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:39 Gdańsk powiadasz... Wczoraj byłam dośc blisko, ale tylko na szybki wywiadzik Chwilowo nie wiem kiedy, ale te kręgle brzmią zachęcająco ) Odpowiedz Link
herezja Re: Qula 21.04.05, 09:42 Zachęcająco, nęcąco i kusząco ) To ja spróbuje zebrać tymczasem kilku tubylców, żeby potrenować Odpowiedz Link
qula Re: Qula 21.04.05, 21:09 Uwaga uwaga specjalnie dla anci super wypasiona recenzja tulipanow Tulipany. Tuli-pany. Tulcie-panów kobietki drogie bo oni bez tego jak bez reki i nogi. Potrzebuja 60 lat zeby oswiadczyc sie kobiecie swojego zycia. Potrzebuja jakis 40 lat zeby zapomniec o kobiecie swojego zycia, ktora niestety zmarla. Uprawiaja seks ze swoja kobieta wtedy gdy ona zalozy bluzke zmarlej przedwczesnie matki. Nie ma innych opcji - alez jest! Mozna jeszcze byc pedalem! Za to niewątpliwie pozytywne jest ze: pan nr 1 w końcu sie oświadczyl, ozenil i zostal bardzo szczesliwy, pan nr 2 dal sie wyrwac pielegniarce, pan nr 3 naprawde gleboko kocha swoja kobiete, pan nr 4 byl w stanie sie przyznac przed swoim przyjacielem, a na dodatek prezentowal postawe dumnego bycia ponad-swoje-sklonnosci. Wiec jest nadzieja i w kazdym wieku mozna znalezc to czego sie szuka, czyli generalnie szczescia, a szczescie plynie z milosci, ale tez z samoakceptacji i akceptacji otoczenia, przyjazni, mozliwosci realizowania swoich pasji, z nawiazywania dojrzalego kontaktu ze swoimi doroslymi dziecmi. Humorku tez troszke bylo. Forma - caly film nakrecony w sepii, w bezo-brazach, ujecia czesto i czasem bez logicznego uzasadnienia robione przez szyby (w ktorych zreszta odbijal sie swiat zza plecow kamerzysty), co generalnie sprawialo wrazenie jakby ogladalo sie wystawe splowialych zdjec wywieszonych w gablocie przed fotografem przez wlasnie lekko przybrudzona kurzem szybe. Ale wrazenie to bylo naprawde mile i adekwatne do opowiadanej historii. Braunek rewelacyjna. Boska muzyka. Generalnie dla mnie ok. Jesli podpytacie thomixa to moze podzieli sie swoja teoria. Ja chyba nie mam autoryzacji zeby puszcac ja w swiat (nawet według singli) a jest naprawde interesujaca. U mnie teraz w weekndowych planach Lato milosci. Odpowiedz Link
ancia_m Należą się podziękowania 21.04.05, 21:17 za tą recenzję, a więc dziękuję Jakbym wiedziałą, że thomix tez jednak był to bym go już rano pomęczyła, ale nic straconego jeszcze Lato miłości powiadasz... Och jak mi się chce do kina! Odpowiedz Link
qula Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:23 Pewnie jeszcze kiedys sie pojawi to go pomeczysz. A skoro Ci sie chce to do dziela! Czyli do kina! Odpowiedz Link
ancia_m Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:26 qula napisała: > Pewnie jeszcze kiedys sie pojawi No, nie widzę inaczej... > to go pomeczysz. niech się chłopak boi > A skoro Ci sie chce to do dziela! Czyli do kina! Bardzo chętnie, ale weekend mam tak zajęty, że nie dam rady No chyba, że jutro... W zasadzie to niezła myśl Odpowiedz Link
qula Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:37 No widzisz? Wiec Ty jutro do kina a ja czekam na recenzje trzymam kciuki zeby udalo Ci sie znalezc czas i oczywiscie zeby film okazal sie co najmniej tak dobry jak pisza )))) Odpowiedz Link
ancia_m Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:42 Postaram się Tylko bardzo mnie kusi jeszcze jeden film - 5x2, ale do póki nie wiem, że sie wybiore to nie planuję... A Ty idziesz na "Lato miłości" jak mniemam? Odpowiedz Link
qula Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:47 Ide ale raczej nie jutro bo jestem umowiona. A Ty jak rozumiem mozesz tylko jutro? Zreszta mam troszke zawalony weekend i bede sie starac wrzucic kino w jakas luke co znacznie utrudnia jakiekolwiek umawianie sie (( Odpowiedz Link
ancia_m Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:52 Tak, jak będę szła to chyba jedynie jutro, bo w weekend mam pracę, szkołę, spotkanie i nie wiem co jeszcze... Znam ten ból, też często do kina idę spontanicznie, bo akurat mam chwilke czasu Miłego filmu więc życzę Odpowiedz Link
qula Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:56 nawzajemnie ps. uciekam spac bo oczka same mi sie juz zamykaja, wiec - dobrej nocy! i prosze nie siedz za dlugo nad robota.... Odpowiedz Link
ancia_m Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 23:18 Właśnie skończyłam i mykam spać, bo mnie nie tylko oczka, ale i gowka boli Odpowiedz Link
thomix Re: Należą się podziękowania 23.04.05, 18:33 to co ja tu miałem napisać i czego sie bać?)) Odpowiedz Link
ancia_m i małe przepraszam 21.04.05, 21:21 za to, że ja nie piszę superwypasionych tekstow teraz, ale cały czas zmagam się z pracą i zniechęcenie do pisania mnie ogarnia... Ale odwdzięczę się następnym razem Odpowiedz Link
qula Re: i małe przepraszam 21.04.05, 21:24 wiec bede czekac z utesknieniem )) i mam nadzieje ze uporasz sie szybciutko z praca Odpowiedz Link
ancia_m Re: i małe przepraszam 21.04.05, 21:28 własnie robię sobie dłuższą przerwę, bo mózg mi się lansuje a uporać się uporam, ale chyba teraz juz tak dużo tego będzie zawsze, ale nie jest źle Odpowiedz Link
qula Re: i małe przepraszam 21.04.05, 21:38 nie martw sie - nie zawsze - za kilkadziesiat lat przejdziesz na emeryture Odpowiedz Link
ancia_m Re: i małe przepraszam 21.04.05, 21:43 no własnie, dlatego się nie martwię Poza tym ja bezczynnie nie umiem siedzieć, więc nie jest źle Odpowiedz Link