Dodaj do ulubionych

Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie?

25.04.07, 15:07
Wsiadam do windy.
Nieznajomy facet: Jechałem do pani najszybciej jak tylko mogłem.

smile)
Obserwuj wątek
    • altu Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 15:12
      no i co się złościsz?
      przecież wiesz, że cię lubię smile

      [koledzy z pracy]
    • condziu Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 17:05
      chyba unimil smile
    • blata Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 18:06
      Przyspieszam trochę, żeby facet przytrzymujący drzwi nie czekał długo, a on:
      hmm, z samego rana biegnie do mnie kobieta

      smile
      • koss.ania Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 18:46
        Piekne, to bylo blatasmileAz sie usmiechnelam..wyobrazajac sobie ta scene..

        Co umila zycie? Dla mnie jedna z takich rzeczy jest napewno muzyka, bez wzgledu
        na nastroj, zawsze jej dzwieki stanowia swoiste dopelnienie danej chwili..
        No a oprocz tego, oczywiscie jakis mily gest sasiada, badz kogos innego, no i
        usmiech, poprostu dziala cuda, nawet jak mam paskudny nastroj, a ktos sie do
        mnie usmiechnie, to odrazu mi lepiej..
    • ludzik_ten_sam Gustaw 25.04.07, 20:02


      www.teta.com.pl/gustaw.php?selectedPartId=221
    • ludzik_ten_sam Dialogi na cztery nogi (z M) 25.04.07, 20:06
      O 18. zbieram się, kończę pracę, już jestem jedną nogą za biurem.
      M idzie z kubkiem kawy. Zdaje się, że jeszcze będzie pracować.
      M: Co Ty tu jeszcze robisz? Domu nie masz?
      ja: smile

      Podziwiamy panoramę stolicy.
      M: Fajne te biurowce. Tylko widok zakłócają te stare osiedla.
      ja: Wyburzyć.
      M: Wiesz...nie wiadomo, co na to mieszkańcy.
      ja: i ten Dworzec Centralny brzydki
      M: A co na to Karwowski?

      smile)

    • m_s_z Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 20:50
      Fajny komplement.
      Krótkie "dobra robota" rzucone od niechcenia przez szefostwo.
      To, że wykiełkowała mi bazylia w doniczce.
      Kilka godzin samotnej jazdy samochodem, a do słuchania wszystkie albumy Muse (w
      poniedziałek).
      Dwie godzinki przegadane z przyjaciółką (w niedzielę).
      To, że udało mi się znaleźć fantastyczną sukienkę na prezent dla siostrzenicy
      (dzisiaj).
      Długo by wymieniać. Generalnie mam miłe życie smile

      --
      10063703
      • ludzik_ten_sam Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 21:01
        Świeżo posadzona paproć puszcza (się) pęd. Hurra.
        Bo ona ma takie dobre jony ujemne. Do sypialni jest dobra.
        Kawa, o każdej porze dnia i nocy.
        smile Przyniesiona przed chwilą paczuszka, a tam książka przetłumaczona przez
        koleżankę. Miłe.

        Kto następny?
        Piszcie.
        • strahnawruble Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 21:18
          The Simpsons (właściwie jedyna rzecz, którą oglądam teraz w telewizji)
          Czekoladka przysłana w paczce ze starego kraju
          Muzyka, duuużo muzyki
          I, jako żem facet prosty i nieskomplikowany, czasem lubie podrapać się po
          pleckach i jeszcze innej części ciała, gdzie plecy kończą swą szlachetną
          nazwę big_grin
          • blata Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 23:25
            strahnawruble napisał:

            części ciała, gdzie plecy kończą swą szlachetną
            > nazwę big_grin

            skądś znam to określenie... to był Niziurski? w każdym razie chodziło o miejsce,
            gdzie kogoś ubodła koza
            smile
          • herezja Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 23:42
            strahnawruble napisał:

            > The Simpsons (właściwie jedyna rzecz, którą oglądam teraz w telewizji)

            Przez chwile łudziłam sie, ze nasza polska tv znów puszcza mój ulubiony serial :
            (((
            • strahnawruble Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 26.04.07, 20:46
              herezja napisała:

              > strahnawruble napisał:
              >
              > > The Simpsons (właściwie jedyna rzecz, którą oglądam teraz w telewizji)
              >
              > Przez chwile łudziłam sie, ze nasza polska tv znów puszcza mój ulubiony
              serial
              > :
              > (((

              Kruca fux, obawiam się, że nie za moherków uncertain
        • sorrento_8 Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 25.04.07, 21:31
          to że mój balkon sie powoli zazielenia
          i wieczory na tym balkonie, gdy niebo jest bezchmurne i tak siedze i gapie sie
          w niebo
          herbata
          i niestety słodycze (dzisiaj były orzechy w czekoladzie - pyycha)
    • mojave777 Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 26.04.07, 09:35
      To ja Wam umilam życie?
      Serio?
      Miło...

      No chyba, że mój detektor nie wyczuł pokładów ironii i złośliwości Ludzika...

      eM.

      _____
      www.youtube.com/watch?v=o6WuoY6Kb1g
      • ludzik_ten_sam Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 26.04.07, 10:36
        Wiesz, że Cię lubię, Mojave. Złośliwość: zero.
        Senność: 8.
        Bądź naszym kaowcem smile
        • mojave777 Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 26.04.07, 11:24
          > Wiesz, że Cię lubię, Mojave.

          Złośliwość: zero.
          > Senność: 8.

          Za mało statystyk.
          Nie byłabyś dobrą postacią w Diablo.

          Potrzebuję jeszcze:
          Siła -?
          Zręczność -?
          Ilość punków many -?
          Ilość punktów zdrowia - ?
          Itd.

          > Bądź naszym kaowcem smile

          Kawy nie pijam.
          Nie da rady.

          eM.

          _____
          www.youtube.com/watch?v=o6WuoY6Kb1g
          • ludzik_ten_sam Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 26.04.07, 11:34


            > Za mało statystyk.

            Egzamin ze statystyki zdałam na słowo honoru. Tfu smile

            > Nie byłabyś dobrą postacią w Diablo.
            Jestem duża i nie gram.

            >
            > Potrzebuję jeszcze:
            > Siła -?

            nie bardzo

            > Zręczność -?

            znaczna


            > Ilość punków many -?

            że co?

            > Ilość punktów zdrowia - ?

            W skali Apgar?
            Nie pamiętam.

            > Itd.
            >
            > > Bądź naszym kaowcem smile
            >
            > Kawy nie pijam.
            > Nie da rady.

            Musisz zacząć.
            Zacznij od cappuccino.
    • blata Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 26.04.07, 17:20
      telefon od kogoś, komu jest źle i chce pogadać właśnie ze mną

      i kto potem mówi, że już mu lepiej

      smile
      • koss.ania Re: Co nam umila (oprócz pytań mojave) życie? 26.04.07, 17:27
        To rzeczywiscie prawda, kolezanka wczoraj zadzwonila z Edynbyrga, i jak
        powiedziala ze jej duzo lepiej po rozmowie , to mi tez jakos milo sie zrobilo..
    • ludzik_ten_sam Napis przy gazetowej skrzynce 26.04.07, 20:43
      Z przykrością informujemy, iż z powodu awarii i wykonywanych w związku z tym
      prac NA POCZCIE dla części Uzytkowników dostęp do skrzynki jest utrudniony.
      Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.


      smile



Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka