Dodaj do ulubionych

Chianti Classico...

24.10.07, 20:11
... Riserva Rancia Felsina 2000 dostałam dzisiaj i aż żal wypić samej smile))
Ależ korci...
Otworzyć czy nie? Oto jest pytanie....
Obserwuj wątek
    • metaxxa1 Re: Chianti Classico... 24.10.07, 20:14
      mnie by tak zakorciło,że aż bym je odkorkowała,mniam
    • altu Re: Chianti Classico... 24.10.07, 20:43
      flacha w kieszen lub torebkę - i przybywaj wink
    • notoryczny.spioch Re: Chianti Classico... 25.10.07, 19:27
      Wczoraj przetrwało - dzisiaj już nie smile)

      Może ktoś ma ochotę?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka