15.07.09, 21:34
Chyba mam ochotę się powygłupiać, popsocić...
No co to jest: wisi na ścianie i dynda a ? wink
Obserwuj wątek
    • fallen86 Re: zagadki 15.07.09, 21:35
      Zgaduję!
      Żyrandol big_grin
      Za trudne... Daj podpowiedź big_grin
      • elokwentna_marysia Re: zagadki 15.07.09, 21:39
        Nie zgadleś.
        Dyndadelko!
        A co to jest wisi na ścianie i nie dynda? wink
        • fallen86 Re: zagadki 15.07.09, 21:41
          To, to już wiem!
          Zepsute dyndadełko big_grin
          • elokwentna_marysia Re: zagadki 15.07.09, 21:43
            Bingo! smile

            niestety, nie znam innych zagadek...
    • fallen86 Re: zagadki 15.07.09, 21:44
      Chodzi po ścianie i stuka.... big_grin
      • elokwentna_marysia Re: zagadki 15.07.09, 21:45
        pająk z nogą w gipsie?
        • fallen86 Re: zagadki 15.07.09, 21:46
          Brawo!
    • fallen86 Re: zagadki 15.07.09, 21:47
      Chodzi po ścianie i błyszczy...
      • elokwentna_marysia Re: zagadki 15.07.09, 21:50
        hmm trochu mnie przerażasz...
        no nie wiem
        mnie w ogóle nic nie chodzi po ścianie, nie mam skąd pomysłów czerpać na odpowiedź..
        • fallen86 Re: zagadki 15.07.09, 21:51
          Pająk ze złotym zębem tongue_out
          • elokwentna_marysia dobre! :) 15.07.09, 21:54
            hahahahahahahahah dobre !
            Kupuje!
            Sprzedam dalej! smile
    • chinsk.i.smok szczyt bezczelności? 16.07.09, 06:55
      ??? jaki jest szczyt bezczelności???
      • fallen86 Re: szczyt bezczelności? 16.07.09, 07:48
        Narobić komuś na wycieraczkę i poprosić o papier toaletowy? tongue_out
        • chinsk.i.smok Re: szczyt bezczelności? 16.07.09, 09:33
          Może być, mnie bardziej podoba się:
          Zepchnąć staruszkę po schodach i spytać, dokąd tak pędzi.
          • cafe_girl Re: szczyt bezczelności? 16.07.09, 12:26
            A to takie - przestraszyć strusia na betonie - to też był szczyt
            bezczelności czy czegoś innego?
    • cafe_girl Z życia wzięta 16.07.09, 12:30
      Gdzie jest moja, niedawno przez bank przysłana, karta płatnicza?
      • chinsk.i.smok Re: Z życia wzięta 16.07.09, 14:24
        szczyt poszukiwań
        • cafe_girl Re: Z życia wzięta 16.07.09, 17:09
          Smoooku, nie "co to jest" tylko "gdzie jest"
      • elokwentna_marysia Re: Z życia wzięta 16.07.09, 18:32
        podaj PIN a zacznę ją szukać wink
        • cafe_girl Re: Z życia wzięta 16.07.09, 21:22
          obawiam się nawet pin już jej nie pomoże
          • elokwentna_marysia Re: Z życia wzięta 17.07.09, 07:27
            rozumiem, szczeniak w domu, gryzie albo chowa, co w łapy wpadnie? wink
            • cafe_girl Re: Z życia wzięta 17.07.09, 10:08
              nie-e smile
              • elokwentna_marysia Re: Z życia wzięta 17.07.09, 11:33
                są tego plusy, kasy Ci nie ubywa wink
    • elokwentna_marysia Re: zagadki 16.07.09, 18:38
      Kupiłam go. Przyniosłam do domu. Rozpakowałam. Poskładałam w jedną całość.
      Sprawdzam czy działa. Działa. Ma dwie prędkości. Może wolno, ale też i znacznie
      szybciej. W tym czasie mogę go śmiało nazwać przyjacielem. Co sobie kupiłam ???
      • vidmo76 Re: zagadki 16.07.09, 20:51
        Na litość boską, daj jakąś skromną podpowiedź!smile
        • elokwentna_marysia Re: zagadki 16.07.09, 20:53
          gdy go załączam, robi się przyjemnie, czuję chłód... włos rozwiany mamy, oczy
          lekko łzawią wink)
          • cafe_girl Re: zagadki 16.07.09, 21:19
            wiatrak
            • elokwentna_marysia Re: zagadki 16.07.09, 21:23
              za dużo podpowiedziałam... uncertain
              Bingo ! big_grin
              • cafe_girl Re: zagadki 16.07.09, 21:31
                gdzie nagroda? smile
                • elokwentna_marysia apel 16.07.09, 21:32
                  Sponsor potrzebny od zaraz wink
                  • cafe_girl Re: apel 16.07.09, 21:55
                    nie ma nagrody to se ide...
                    • elokwentna_marysia coś osobistego. 16.07.09, 22:01
                      hmmm
                      podzielę się z Tobą moją ulubioną piosenką...

                      www.youtube.com/watch?v=sP01Gp0mJCA&feature=PlayList&p=ADCEFDBD0069E72D&index=64
                      B.Mec Przyjaciele po to są.
                      • cafe_girl Re: coś osobistego. 17.07.09, 10:07
                        smile
          • chinsk.i.smok Re: zagadki 16.07.09, 22:33
            elokwentna_marysia napisała:

            > gdy go załączam, robi się przyjemnie, czuję chłód... włos rozwiany
            mamy, oczy
            > lekko łzawią wink)

            DEPILATOR???
            • elokwentna_marysia Re: zagadki 16.07.09, 22:42
              hahahahahah w zasadzie też mógłby być... jednak wtedy w podpowiedzi zaczęłabym :
              "jęczę, stękam, a nawet krzyczę gdy go załaczam" wink
              • vidmo76 Re: zagadki 16.07.09, 22:57
                elokwentna_marysia napisała:
                > "jęczę, stękam, a nawet krzyczę gdy go załaczam" wink

                Problem takowy posiadam, jak dobieram się do swego, dwu tygodniowego zarostu!
                Dorzucam jeszcze soczystą wiązkę, przekleństw pod swym adresem.
                • elokwentna_marysia Re: zagadki 17.07.09, 07:26
                  więc nic nie nucisz przy goleniu wink
                  • vidmo76 Re: zagadki 17.07.09, 10:40
                    Jedyne co się wydobywa, z mego gardła podczas golenia się, to coś w rodzaju
                    opery o nazwie wilczy głos.
                    • elokwentna_marysia Re: zagadki 17.07.09, 11:33
                      sąsiadom nie zazdrościmy wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka