elokwentna_marysia 15.07.09, 21:34 Chyba mam ochotę się powygłupiać, popsocić... No co to jest: wisi na ścianie i dynda a ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elokwentna_marysia Re: zagadki 15.07.09, 21:39 Nie zgadleś. Dyndadelko! A co to jest wisi na ścianie i nie dynda? Odpowiedz Link
elokwentna_marysia Re: zagadki 15.07.09, 21:43 Bingo! niestety, nie znam innych zagadek... Odpowiedz Link
elokwentna_marysia Re: zagadki 15.07.09, 21:50 hmm trochu mnie przerażasz... no nie wiem mnie w ogóle nic nie chodzi po ścianie, nie mam skąd pomysłów czerpać na odpowiedź.. Odpowiedz Link
elokwentna_marysia dobre! :) 15.07.09, 21:54 hahahahahahahahah dobre ! Kupuje! Sprzedam dalej! Odpowiedz Link
chinsk.i.smok szczyt bezczelności? 16.07.09, 06:55 ??? jaki jest szczyt bezczelności??? Odpowiedz Link
fallen86 Re: szczyt bezczelności? 16.07.09, 07:48 Narobić komuś na wycieraczkę i poprosić o papier toaletowy? Odpowiedz Link
chinsk.i.smok Re: szczyt bezczelności? 16.07.09, 09:33 Może być, mnie bardziej podoba się: Zepchnąć staruszkę po schodach i spytać, dokąd tak pędzi. Odpowiedz Link
cafe_girl Re: szczyt bezczelności? 16.07.09, 12:26 A to takie - przestraszyć strusia na betonie - to też był szczyt bezczelności czy czegoś innego? Odpowiedz Link
cafe_girl Z życia wzięta 16.07.09, 12:30 Gdzie jest moja, niedawno przez bank przysłana, karta płatnicza? Odpowiedz Link
cafe_girl Re: Z życia wzięta 16.07.09, 17:09 Smoooku, nie "co to jest" tylko "gdzie jest" Odpowiedz Link
elokwentna_marysia Re: Z życia wzięta 17.07.09, 07:27 rozumiem, szczeniak w domu, gryzie albo chowa, co w łapy wpadnie? Odpowiedz Link
elokwentna_marysia Re: Z życia wzięta 17.07.09, 11:33 są tego plusy, kasy Ci nie ubywa Odpowiedz Link
elokwentna_marysia Re: zagadki 16.07.09, 18:38 Kupiłam go. Przyniosłam do domu. Rozpakowałam. Poskładałam w jedną całość. Sprawdzam czy działa. Działa. Ma dwie prędkości. Może wolno, ale też i znacznie szybciej. W tym czasie mogę go śmiało nazwać przyjacielem. Co sobie kupiłam ??? Odpowiedz Link
elokwentna_marysia Re: zagadki 16.07.09, 20:53 gdy go załączam, robi się przyjemnie, czuję chłód... włos rozwiany mamy, oczy lekko łzawią ) Odpowiedz Link
elokwentna_marysia coś osobistego. 16.07.09, 22:01 hmmm podzielę się z Tobą moją ulubioną piosenką... www.youtube.com/watch?v=sP01Gp0mJCA&feature=PlayList&p=ADCEFDBD0069E72D&index=64 B.Mec Przyjaciele po to są. Odpowiedz Link
chinsk.i.smok Re: zagadki 16.07.09, 22:33 elokwentna_marysia napisała: > gdy go załączam, robi się przyjemnie, czuję chłód... włos rozwiany mamy, oczy > lekko łzawią ) DEPILATOR??? Odpowiedz Link
elokwentna_marysia Re: zagadki 16.07.09, 22:42 hahahahahah w zasadzie też mógłby być... jednak wtedy w podpowiedzi zaczęłabym : "jęczę, stękam, a nawet krzyczę gdy go załaczam" Odpowiedz Link
vidmo76 Re: zagadki 16.07.09, 22:57 elokwentna_marysia napisała: > "jęczę, stękam, a nawet krzyczę gdy go załaczam" Problem takowy posiadam, jak dobieram się do swego, dwu tygodniowego zarostu! Dorzucam jeszcze soczystą wiązkę, przekleństw pod swym adresem. Odpowiedz Link
vidmo76 Re: zagadki 17.07.09, 10:40 Jedyne co się wydobywa, z mego gardła podczas golenia się, to coś w rodzaju opery o nazwie wilczy głos. Odpowiedz Link