hiszpanski6
18.05.04, 10:08
witam, chce zalozyc konto internetowe. jestem studentka, male (jednak powyzej
100 zl),regularne wplaty na konto co miesiac. zalezy mi na jak najnizszych
kosztach utrzymania konta, ale rownoczesnie na bezprowizyjnej wyplacie z
bankomatow (zeby bylo ich duzo....i latwo dostepne...). dodam jeszcze, ze
czesto potrzebuje wplacic gotowke na swoje konto i czasami ktos z zagranicy
robi mi przelew. obecnie mam konto w PKO BP,ale zalezy mi na wyzszym
oprocentowaniu.moze inteligo?
prosze o rade eksperta.