Gość: alisong IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 22:32 Jak skutecznie zerwać po 6 latach umowę z OFE CU III filar? Jk długo czeka się na pieniądze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jakto Re: OFE CU IIIfilar IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 06.09.04, 09:06 Najprosciej zwrocic sie do swojego agenta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bubuś Re: OFE CU IIIfilar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 09:49 Bądż stanowczy i napisz do nich pismo . potem uzbrój się w cirpliwość . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boss Re: OFE CU IIIfilar IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.04, 21:00 Czy codzi Ci o OFE(2 filar) czy polisę(3-filarową)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emu Re: OFE CU IIIfilar IP: *.czajen.pl / *.czajen.pl 02.02.05, 16:51 :) czekam 2 tygodnie, i narazie cisza .... też w CU tzw polisa z funduszem 5 i 1/2 roku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emu CU firma OK :) IP: *.czajen.pl / *.czajen.pl 05.02.05, 00:09 kaske zwrócili po 3 tygodniach... pochwała ! Odpowiedz Link Zgłoś