Dodaj do ulubionych

OFE CU IIIfilar

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 22:32
Jak skutecznie zerwać po 6 latach umowę z OFE CU III filar? Jk długo czeka się na pieniądze?
Obserwuj wątek
    • Gość: jakto Re: OFE CU IIIfilar IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 06.09.04, 09:06
      Najprosciej zwrocic sie do swojego agenta.
    • the-besciak Re: OFE CU IIIfilar 14.09.04, 18:43
      A dlaczego chcesz zerwać?
      • Gość: Bubuś Re: OFE CU IIIfilar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 09:49
        Bądż stanowczy i napisz do nich pismo .
        potem uzbrój się w cirpliwość .
    • Gość: boss Re: OFE CU IIIfilar IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.04, 21:00
      Czy codzi Ci o OFE(2 filar) czy polisę(3-filarową)?
    • Gość: emu Re: OFE CU IIIfilar IP: *.czajen.pl / *.czajen.pl 02.02.05, 16:51
      :) czekam 2 tygodnie, i narazie cisza .... też w CU tzw polisa z funduszem 5 i
      1/2 roku
      • Gość: emu CU firma OK :) IP: *.czajen.pl / *.czajen.pl 05.02.05, 00:09
        kaske zwrócili po 3 tygodniach... pochwała !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka