Dodaj do ulubionych

Wiarygodność oferty?

03.03.20, 10:55
Tu zamieszczona stosowna dla tego forum. lecz nie znana mi formuła powitalna:)
W celu założenia lokaty (oprocentowanie 2x większe niż w bankach krajowych Zagraniczna(europejska)grupa kapitałowa* żąda:
-Wysłania e-mailem skanu dokumentu tożsamości,
-Wykonania przelewu aktywacyjnego. ( bezgotówkowa transakcja płatnicza na dowolną kwotę wykonana z rachunku bankowego wskazanego przez Klienta w celu weryfikacji tożsamości Klienta na potrzeby zawarcia Umowy lub w celu uznania rachunku za Rachunek Zewnętrzny)
Ja od razu usłyszałem dzwonki ostrzegawcze, które nie ucichły po przeczytaniu :Na podstawie danych z przelewu z polskiego banku, w którym wcześniej otworzyłeś konto fizycznie podpisując umowę, Bank uzyskuje możliwość weryfikacji Twojego imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania. Dzięki temu nie ma konieczności, aby przed otwarciem Lokaty podpisywać umowę z Zagraniczna(europejska)grupa kapitałowa
Co wy na to?
Wszelkie uwagi mile widziane.S.

* która ma oddział w Polsce na podstawie zezwolenia od Komisji Nadzoru Finansowego( krs i kapitał założycielski znany)
Obserwuj wątek
        • koziorozka BFF Banking Group 03.03.20, 14:08
          solwer napisał:
          > Proszę bardzo BFF Banking Group z ich lokatą Facto
          -----------------------------
          Oni są dość wiarygodni, mają licencję bankową, więc to nie są naciągacze.
          Dla osób, których nie przeraża ewentualne dochodzenie swoich roszczeń we Włoszech zupełnie dobra propozycja.
          • solwer Re: BFF Banking Group 03.03.20, 14:49
            Dziękuję :)
            Mnie przeraża konieczność przelewu aktywacyjnego! Dzięki temu nie ma konieczności, aby przed otwarciem Lokaty podpisywać umowę z BFF Banking Group
            Nie masz umowy to.... możesz dochodzić.
            • brofran Re: BFF Banking Group 21.03.20, 19:32
              Robisz przelew na małą kwotę , więc co tracisz? Po przelewie muszą Ci dostarczyć umowę , pewnie drogą elektroniczną . Przeglądasz warunki umowy , jeżeli Ci odpowiadają korzystasz z ich usług, jeżeli nie to rezygnujesz ( jeżeli są opłaty okresowe , to składasz rezygnacje pisemnie ). Typowa procedura zakładania konta ( rachunku lokat , itp ) .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka