Gość: aniela
IP: 83.168.74.*
10.04.05, 00:25
Dowiedzialam sie w banku od pani dysponentki , ze za spoznienie z platnoscia
jednej raty/miesiac spoznienia/ trafie na tzw,czarna liste i bede tam przez 7
lat jako niesolidny klient i przez ten okres 7 lat nie otrzymam nigdzie
kredytu. Nie zamierzam brac na szczescie wiecej kredytow ale zastanawia mnie
komu banki beda dawaly kredyty jak coraz wiecej osob nie placi terminowo i
trafia na ta slynna liste. Pani dysponentka byla bardzo dumna z przekazania
mi tej informacji - tylko zastanawiam sie czy bedzie nadal taka dumna jak
straci prace bo banki nie beda mialy klentow.