Gość: moze doktor IP: *.eranet.pl 11.04.07, 00:46 witam, juz przeszlo rok jestem po studiach i nie wiem czy za okres tej laby teez musze zlozyc pit, jesli nic nie robilem, czyli nie otrzymywalem dochodu, a jesli tak to jaki?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj