Dodaj do ulubionych

podatek po studiach

IP: *.eranet.pl 11.04.07, 00:46
witam, juz przeszlo rok jestem po studiach i nie wiem czy za okres tej laby
teez musze zlozyc pit, jesli nic nie robilem, czyli nie otrzymywalem dochodu,
a jesli tak to jaki??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka