kociak19
23.10.07, 16:09
Witam,
Konto w jakim banku zaproponowalibyście studentowi? Teraz mam konto w BOŚ
Bank, ale nie jestem z niego jakoś szczególnie zadowolona. Szczególnie zależy
mi na bezpłatnej obsłudze internetowej, braku prowizji przy wypłacie z obcych
bankomatów (może być limitowana, teraz mam do 4 bezprowizyjnych wypłat z
bankomatów nie mojego banku), braku opłaty za kartę do bankomatu oraz
bezpłatnym prowadzeniu. Co polecacie??
Pozdrawiam