Dodaj do ulubionych

AIG - zapytanie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.07, 09:44
Kochani mam pytanie,10 grudnia załatwiałam pożyczkę w AIG w wysokości 6000 zł,
dostałam juz raty do spłacania, a na następny dzień przyszła mi oferta z AIG,
że mogę wziąć pożyczkę świąteczną do 6000zł.Teraz już nic z tego nie wiem, czy
to oznacza, że mogę wziąć kolejną pożyczkę u nich (przydałoby mi się bo mam
akurat remont)czy ta oferta dotyczy tej pozyczki którą brałam 10 grudnia.
Proszę o kilka słów na ten temat, pozdrawiam aśka
Obserwuj wątek
    • Gość: expert Re: AIG - zapytanie IP: *.gprs.plus.pl 27.12.07, 17:44
      Niestety nie dostaniesz kolejnych 6 tyś. Oferta listowna którą
      dostałaś została wsyłana zanim wziełaś kredyt doliczając kilka dni
      na pocztę to wszystko wydaje się dość jasne. Teraz żeby wziąć
      kolejną pozyczkę musisz odczekać kilka miesięcy. Pozdrawiam
      • Gość: aśka Re: AIG - zapytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.07, 08:32
        ale oferta została sporządzona już dwa dni po tym jak dostałam kredyt(taka jest
        data na liście), więc chyba w momencie sporządzania oferty widzieli, że mam już
        podpisaną umowę z bankiem na 6 tyś, a jak wygląda sprawa karty może dostałabym
        jakiś limit na karcie.Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
        • duuuz [...] 28.12.07, 15:21
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: expert Re: AIG - zapytanie IP: *.gprs.plus.pl 29.12.07, 10:39
          Mogło się tak zdarzyć że klient skorzystał z oferty przygotowanej
          dla niego kiedy to sam list do tego klienta jeszcze nie dotarł.
          Narazie spotkałem się z jednodniową obsuwą - u ciebie są dwa dni:-)
          Natomiat jeśli chodzi o kartę to jeśli wziełaś max dostępną kwotę to
          obawiam się że jej nie dostaniesz a nawet jeśli to z symbolicznym
          limitem. Jesli masz 25 lat i więcej to po kilku miesiącach
          dostaniesz propozycję karty. Pozdrawiam
          • Gość: aśka Re: AIG - zapytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.07, 19:18
            Dzięki za wyczerpującą odpowiedź,w takim razie pozostaje mi tylko czekać,
            pozdrawiam aśka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka