Gość: aśka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.12.07, 09:44
Kochani mam pytanie,10 grudnia załatwiałam pożyczkę w AIG w wysokości 6000 zł,
dostałam juz raty do spłacania, a na następny dzień przyszła mi oferta z AIG,
że mogę wziąć pożyczkę świąteczną do 6000zł.Teraz już nic z tego nie wiem, czy
to oznacza, że mogę wziąć kolejną pożyczkę u nich (przydałoby mi się bo mam
akurat remont)czy ta oferta dotyczy tej pozyczki którą brałam 10 grudnia.
Proszę o kilka słów na ten temat, pozdrawiam aśka