Gość: Kasia IP: *.cable.casema.nl 16.02.08, 21:17 czy ktos zna stronke, z ktorej mozna sciagnac oprogramowanie do rozliczenia pitu za 2007 przystosowane do komputera Apple, a nie PC- ta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj