13.10.09, 15:18
Ile czeka się na sprawę? Czy jest możliwość wyroku na I rozprawie,
jeśli jest gdzie eksmitować, ale dobrej woli "niezainteresowanego"
brak?
Czy ma ktoś doświadczenia?
Obserwuj wątek
    • majkel01 Re: eksmisja 13.10.09, 19:52
      to ile czekasz na sprawę zalezy od obłożenia sądu i danego sędziego. Zakładam
      jednak że to może trochę potrwać, wydziały cywilne SR mają co niestety robić.
      Wprawdzie wiele tych spraw jest o pietruszkę (n. stwierdzenia nabycia spadku)
      ale wiele jest też konkretnych typu rozgraniczenia, działy spadku, podziały
      majątku i wiele wiele innych. Na rozprawę możesz wiec długo czekać.
      Podejrzewam że uzyskanie samego orzeczenia nie będzie trwało długo, problem
      większy powstać może dopiero na etapie egzekucji. A to już kosztuje... i zdrowie
      i pieniądze.
    • bogusiamaria Re: eksmisja 19.10.09, 20:22
      NIE ZAUWAŻYŁAM TWOJEGO POSTU?
      Wiesz już coś?-Ja wyeksmitowałam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka