wiosenka.pl 13.10.09, 15:18 Ile czeka się na sprawę? Czy jest możliwość wyroku na I rozprawie, jeśli jest gdzie eksmitować, ale dobrej woli "niezainteresowanego" brak? Czy ma ktoś doświadczenia? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majkel01 Re: eksmisja 13.10.09, 19:52 to ile czekasz na sprawę zalezy od obłożenia sądu i danego sędziego. Zakładam jednak że to może trochę potrwać, wydziały cywilne SR mają co niestety robić. Wprawdzie wiele tych spraw jest o pietruszkę (n. stwierdzenia nabycia spadku) ale wiele jest też konkretnych typu rozgraniczenia, działy spadku, podziały majątku i wiele wiele innych. Na rozprawę możesz wiec długo czekać. Podejrzewam że uzyskanie samego orzeczenia nie będzie trwało długo, problem większy powstać może dopiero na etapie egzekucji. A to już kosztuje... i zdrowie i pieniądze. Odpowiedz Link
bogusiamaria Re: eksmisja 19.10.09, 20:22 NIE ZAUWAŻYŁAM TWOJEGO POSTU? Wiesz już coś?-Ja wyeksmitowałam. Odpowiedz Link