12.06.08, 21:39
Czy ktoś był ostatnio na naszych Włocławskich bulwarach?
Tragedia w wodzie krzaki ,rosną wierzby to wcale nie jest dobra miejsce na
spacery,przynajmniej nie wygląda tak jak powinno
Obserwuj wątek
    • sto100 Re: bulwary 02.09.08, 22:41
      byłam w przejeździe. Niestety nie ciekawie, pusto, szaro, małe dzieci schodzą do
      samej wody, bez opieki. A stróże miasta gdzie?
      • carwszechrusi w kościele... 02.11.08, 21:07
        To nie kwestia stróżów miasta. To kwestia mentaloności Włocławian.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka