kotek2425 12.06.08, 21:39 Czy ktoś był ostatnio na naszych Włocławskich bulwarach? Tragedia w wodzie krzaki ,rosną wierzby to wcale nie jest dobra miejsce na spacery,przynajmniej nie wygląda tak jak powinno Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sto100 Re: bulwary 02.09.08, 22:41 byłam w przejeździe. Niestety nie ciekawie, pusto, szaro, małe dzieci schodzą do samej wody, bez opieki. A stróże miasta gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
carwszechrusi w kościele... 02.11.08, 21:07 To nie kwestia stróżów miasta. To kwestia mentaloności Włocławian. Odpowiedz Link Zgłoś