8zumirodam
06.05.10, 21:53
Przez miesiąc jestem na pigułkach,a pózniej mam umówiony zabieg
zakładania Mireny hormonalnej.
Zostałam poinformowana o samych plusach (mam dwójkę dzieci i na
trzecie się nie piszę),ale kilka z Was pisało (jak dobrze pamiętam) o
negatywnych skutkach tej metody antykoncepcji.
Moje pytania:
Czy zabieg jest bolesny?
Czy faktycznie po kilku miesiącach krwawienia prawie ustają?
Czy zauważacie wzmożone tycie przy Mirenie?
Jakiekolwiek inne przykre zdarzenia?
Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi :)