Dodaj do ulubionych

Muzyka Bobasa

14.02.05, 11:25
Wielkie dzieki za wszystkie rady w sprawie proszkow!!!

A puszczalyscie swoim maluchom "Muzyke Bobasa" Raimonda Lap'a ?
Zastanawiam sie czy rzeczywiscie dziala tak rewelacyjnie na dzidziusie, czy
to poprostu jeszcze jeden "pic na wode" ?
Jak myslicie?

Magda.
Obserwuj wątek
    • nesla Re: Muzyka Bobasa 14.02.05, 13:02
      pic na wode... hehehe
      • zuzka71 Re: Muzyka Bobasa 14.02.05, 15:12
        ja tam nie wiem,ale dziecie mojej kolezanki to uwielbia, szczegolnie przed
        zasnieciem..pozdr.,zuz
    • czarodziejski_dywan Re: Muzyka Bobasa 15.02.05, 14:44
      Puszczałam starszemu, pic na wodę, ale przyjemny dla ucha.
      Młodszemu nie puszczam bo a) zapomniałam, że mam tę płytę b) starszy i tak by
      zagłuszył c) w sytuacji awaryjnej śpiewam sama, co może rani uszy, ale młody
      lubi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka