Dodaj do ulubionych

comma - pytanie

10.11.04, 09:10
mam pytanie techniczne.
ktos mi przysłał pocztą obrazek. chcę go zamieścić w nagłowku mojego foruma
życie po życiu. Gdy wklejałam ze swojej poczty, to inni nie mogli tego linka
otworzyć.

Czy masz jakiś sposób, by tak ten przyslany obrazek wkleić, by każdy mógł go
otwierać ??
Obserwuj wątek
    • comma Re: comma - pytanie 10.11.04, 09:12
      Przykro mi, nie wiem :-( Spróbuj zadać to pytanie na forum testowym, tam różni
      spece się wypowiadają :-))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka