jaszczuria
10.11.04, 09:10
mam pytanie techniczne.
ktos mi przysłał pocztą obrazek. chcę go zamieścić w nagłowku mojego foruma
życie po życiu. Gdy wklejałam ze swojej poczty, to inni nie mogli tego linka
otworzyć.
Czy masz jakiś sposób, by tak ten przyslany obrazek wkleić, by każdy mógł go
otwierać ??