Dodaj do ulubionych

Zagadka - meblowa

06.10.13, 13:32
Jaki mebel po renowacji przywieziono mi dziś o 1.30 w nocy.. tak, tak nie mylą was wasze cudne oczęta o 1.30 big_grin Borsuk spał a ja przyjmowałam panów w stroju wieczorowym z lekka rozczochrana big_grin
Zapraszam do rozwiązania..
Obserwuj wątek
  • babowa Re: Zagadka - meblowa 06.10.13, 13:44
   wyciagnełam - sprawiedliwosc i kojarzy mi sie , ze to jakis fotel, krzesło piekne ozdobne, mebel solidny słuzacy do siedzenia
   na nie- wyszło mi 9 mi, wiec nie łozkosmile
   algaria ma swoj tron:d
   w kuchni pewnietongue_out
  • kita32 Re: Zagadka - meblowa 06.10.13, 17:14
   No, no, o 1.30, nieźle smile

   1. 2, do czego służy? - Król Pucharów (-), Rydwan (-) - do wygody i ruchu. Coś na kółkach? Jakiś barek wysuwany?
   3. 4. materiał z którego jest zrobiony. - As Pucharów (-), Pustelnik - jest w tym meblu jakieś oświetlenie oraz szkło-szybki.
  • algaria Re: Zagadka - meblowa 06.10.13, 18:34
   Kita Twoje karty co to jest - pokazały - jeśli jest to odwrócony rydwan to nie może być na kółkach - bo odwrócony Rydwan stoi w miejscu - jak odwrócisz Króla kielichów to on fiknie i spadnie big_grin żartuje - nie wiem jak do mojego mebla dopasować odwróconego Króla kielichów ale szkła tam nie ma
   • kita32 Re: Zagadka - meblowa 06.10.13, 23:07
    Kita Twoje karty co to jest - pokazały - jeśli jest to odwrócony rydwan to nie
    może być na kółkach - bo odwrócony Rydwan stoi w miejscu


    Niby tak, ale ja trochę inaczej interpretuję odwrócenie kart - nie jako zaprzeczenie.
    Tu, oczywiście, nie polemizuję, mebel znasz i wiesz, że na kółkach nie jest. Ale wracając do interpretacji - przez długi czas nie odwracałam kart - używałam tylko prostych. Gdy zdecydowałam się na odwracanie, to nie mogłam nagle zmienić interpretacji kart i dlatego odwrócenia nie interpretuję jak przeciwieństwa, tylko jako pewne problemy przeszkadzające w pełni wykorzystać potencjał karty.

    Może więc ta karta oznacza ze ten mebel jest zwykle w wersjach ruchomych (może np składany lub obrotowy), ale Twój ma lub miał (może to było naprawiane) z tym problemy.

    Puchary kojarzą mi się z wygodą.
    Może to obrotowy fotel komputerowy? Albo składana sofa, na którą jak się siądzie, to głęboko (Pustelnik) człowiek się zapada?
     • algaria Rozwiązanie 09.10.13, 13:54
      Kita - byłaś najbliżej i Twoja dociekliwość zostanie nagrodzona smile

      Panowie przywieźli mi narożnik - duży klamot - składający się do transportu z co najmniej 2 części - bo 3 stanowi wysuwane spanie - no właśnie rzeczywiście ono jest na rolkach - zapomniałam.

      Oddałam mebel do naprawy tapicerskiej - wyleniał od wiercenia tyłkiem.. jest to mebel przeważnie służący do siedzenia lub polegiwania - śpi na nim moja mama kiedy przyjeżdża w gościnę..

      Ten odwrócony król kielichów skojarzył mi się że skoro jak jest prosto - on siedzi - to odwrócony to pewnie leży - nie stosuje odwróconych .. ot takie luźnie skojarzenie wink big_grin

      Dla kity wyciągnęłam Boginię - na czytanie kart

      Brigid - Nie wycofuj się - Stań w obronie tego co uważasz za słuszne - idealne przesłanie smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka