Dodaj do ulubionych

Zagadka - meblowa

06.10.13, 13:32
Jaki mebel po renowacji przywieziono mi dziś o 1.30 w nocy.. tak, tak nie mylą was wasze cudne oczęta o 1.30 big_grin Borsuk spał a ja przyjmowałam panów w stroju wieczorowym z lekka rozczochrana big_grin
Zapraszam do rozwiązania..
Obserwuj wątek
    • babowa Re: Zagadka - meblowa 06.10.13, 13:44
      wyciagnełam - sprawiedliwosc i kojarzy mi sie , ze to jakis fotel, krzesło piekne ozdobne, mebel solidny słuzacy do siedzenia
      na nie- wyszło mi 9 mi, wiec nie łozkosmile
      algaria ma swoj tron:d
      w kuchni pewnietongue_out
    • kita32 Re: Zagadka - meblowa 06.10.13, 17:14
      No, no, o 1.30, nieźle smile

1. 2, do czego służy? - Król Pucharów (-), Rydwan (-) - do wygody i ruchu. Coś na kółkach? Jakiś barek wysuwany?
      3. 4. materiał z którego jest zrobiony. - As Pucharów (-), Pustelnik - jest w tym meblu jakieś oświetlenie oraz szkło-szybki.
    • algaria Re: Zagadka - meblowa 06.10.13, 18:34
      Kita Twoje karty co to jest - pokazały - jeśli jest to odwrócony rydwan to nie może być na kółkach - bo odwrócony Rydwan stoi w miejscu - jak odwrócisz Króla kielichów to on fiknie i spadnie big_grin żartuje - nie wiem jak do mojego mebla dopasować odwróconego Króla kielichów ale szkła tam nie ma
      • kita32 Re: Zagadka - meblowa 06.10.13, 23:07
        Kita Twoje karty co to jest - pokazały - jeśli jest to odwrócony rydwan to nie
        może być na kółkach - bo odwrócony Rydwan stoi w miejscu

Niby tak, ale ja trochę inaczej interpretuję odwrócenie kart - nie jako zaprzeczenie.
        Tu, oczywiście, nie polemizuję, mebel znasz i wiesz, że na kółkach nie jest. Ale wracając do interpretacji - przez długi czas nie odwracałam kart - używałam tylko prostych. Gdy zdecydowałam się na odwracanie, to nie mogłam nagle zmienić interpretacji kart i dlatego odwrócenia nie interpretuję jak przeciwieństwa, tylko jako pewne problemy przeszkadzające w pełni wykorzystać potencjał karty.

Może więc ta karta oznacza ze ten mebel jest zwykle w wersjach ruchomych (może np składany lub obrotowy), ale Twój ma lub miał (może to było naprawiane) z tym problemy.

Puchary kojarzą mi się z wygodą.
        Może to obrotowy fotel komputerowy? Albo składana sofa, na którą jak się siądzie, to głęboko (Pustelnik) człowiek się zapada?
          • algaria Rozwiązanie 09.10.13, 13:54
            Kita - byłaś najbliżej i Twoja dociekliwość zostanie nagrodzona smile

Panowie przywieźli mi narożnik - duży klamot - składający się do transportu z co najmniej 2 części - bo 3 stanowi wysuwane spanie - no właśnie rzeczywiście ono jest na rolkach - zapomniałam.

Oddałam mebel do naprawy tapicerskiej - wyleniał od wiercenia tyłkiem.. jest to mebel przeważnie służący do siedzenia lub polegiwania - śpi na nim moja mama kiedy przyjeżdża w gościnę..

Ten odwrócony król kielichów skojarzył mi się że skoro jak jest prosto - on siedzi - to odwrócony to pewnie leży - nie stosuje odwróconych .. ot takie luźnie skojarzenie wink big_grin

Dla kity wyciągnęłam Boginię - na czytanie kart

Brigid - Nie wycofuj się - Stań w obronie tego co uważasz za słuszne - idealne przesłanie smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka